14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 236 total)
  • Autor
    Postitused
  • #196771 Reply
    Kristy
    Member

Minu pakk läheb homme teele…. ja ühtlasi saan homme ka enda paki postkontorist kätte.

Minu postkontorist võib täiesti vabalt oodata seda, et teade minuni jõuab 2-3 päeva peale paki postkontorisse jõudmist. Tavaliselt see nii ka läheb :( Eriti nüüd peale postkontori kolimist…

#196772 Reply
    helikene
    Member

@Must Kitty wrote:

kuid padi ise tuleb klassikaline eesti käsitöö s. t muhu tikandis, nii nagu neid aastakümneid koolis on tegema õpetatud.Või vähemalt minu ajal õpetati, pole kursis,kui palju praegu tööõpetuse tundides muhu tikandit õpetatakse.Vast oleneb kõik õpetajast.

Seda lugedes mõtlesin, mul pole midagi muhu tikandiga ja ka meie õpetaja polnud ilmselt tikkimises tugev… Aga nüüd loveshower mul on imekena hüper-super nõelapadi!!! Tänan Sind, Must Kitty!
    Üks pisike palve- kas saad ise panna pildi pildialbumisse, mu fotokal vist sügisdepressioon

#196773 Reply
    tripsu
    Member

@tumevalge wrote:

Minu saadetud pakk on juba reedest saati sihtpunkti postkontoris, aga ikka veel väljastamata :(

käisin igaks juhuks postkontorist küsimas ega mulle pakki pole, aga mida pole seda pole – ilmselt ei ole see minu nõelapadi mis mind oootab 😥

#196774 Reply
    Must Kitty
    Member

@helikene wrote:

@Must Kitty wrote:

kuid padi ise tuleb klassikaline eesti käsitöö s. t muhu tikandis, nii nagu neid aastakümneid koolis on tegema õpetatud.Või vähemalt minu ajal õpetati, pole kursis,kui palju praegu tööõpetuse tundides muhu tikandit õpetatakse.Vast oleneb kõik õpetajast.

Seda lugedes mõtlesin, mul pole midagi muhu tikandiga ja ka meie õpetaja polnud ilmselt tikkimises tugev… Aga nüüd loveshower mul on imekena hüper-super nõelapadi!!! Tänan Sind, Must Kitty!
    Üks pisike palve- kas saad ise panna pildi pildialbumisse, mu fotokal vist sügisdepressioon

Tore, et padi kohal! Panen pildi üles.
    NB! Sinu soovile vastu tulles ei olnud padjal ei silma ega voodoo nukku, keda nõeltega torkida.

#196775 Reply
    Member

@tripsu wrote:

käisin igaks juhuks postkontorist küsimas ega mulle pakki pole, aga mida pole seda pole – ilmselt ei ole see minu nõelapadi mis mind oootab 😥

Sinule teeb jah nähtavasti keegi teine.

#196776 Reply
    Kristy
    Member

Aitähh tumevalgele ilusa nõelapadja eest …
    Minu tehtud nõelapadi läks ka teele

#196777 Reply
    Member

minu oma läks ka täna teele, natuke kahju oli kah :)

#196778 Reply
    Member

icon_mersi

#196779 Reply
    Silpsolps
    Member

Minu tehtud nõelapatja Piripiigale näeb blogis ja pildialbumis.

#196780 Reply
    Member

@Silpsolps wrote:

Minu tehtud nõelapatja Piripiigale näeb blogis ja pildialbumis.

Imeilus, Silpsolps, ja kaart on ka nii vahva!

Aga ma räägin teile, miks Silpsolps siin asjast ise teada annab ja ise albumisse pani pildi. 😆
    Piripiigal nimelt sündis eile hommikul pisipoja, neil on kõik korras, ja ma sain loa seda siin avalikult kuulutada.
    ny6
    ÕNNESOOVID PIRIPIIGALE! icon_hb

Sain täna õhtul Piripiigalt SMS-i haiglast, tänudega Silpsolpsule (ja koodiga tema täna postitatud padjakese jälgimiseks – au ja kiitus eeskujulikule pakivahetajale, kes sünnitusmajastki mäletab saata vahetuspaki posti ja koodi lähetada!!!)

#196781 Reply
    metsamaku
    Member

Minu tehtud nõelapadi läheb täna teele yt56

#196782 Reply
    Member

Läksin, pakike kaasas, postkontorisse.

#196783 Reply
    Member

Viimane postitamise päev on homme, aga te olete imetublid! Mul puuduvad 4 inimese postituskoodid, aga nii palju kui siit foorumist ja blogidest aru saan, on neilgi juba valmis ja enamsuel postiski.

Ja kindlasti annavad ka kõik paki saanuna kohe teada siin, ja panevad pildid albumisse, usun. Hea lootus on, et ei teki ühtegi hilinejat. Suurepärased olete!!!
    😆

#196784 Reply
    Krets
    Member

Tõeliselt kaunid tööd on :)
    Mina omalt poolt tahtsin öelda, et kui minu pakk peaks mingil põhjusel “seisma” postkontoris võiks mulle kindlasti sellest teada anda, sest minulgi olnud juhuseid, kus pakk ligi nädala seisnud postkontoris ja mulle pole laekunud isegi pakiteate poega 😆

#196785 Reply
    tripsu
    Member

mina sain eile hilisõhtul oma nõelapadja kätte – aitäh sulle Dragonfly! Üritan peatselt pildi ka üles saada.

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 236 total)
Reply To: Reply #196774 in 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!
Your information: