14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 236 total)
  • Autor
    Postitused
  • #196756 Reply
    Member

minu pakk jõudis täna saaja postkontorisse:)

#196757 Reply
    Member

Minu saadetud pakk on juba reedest saati sihtpunkti postkontoris, aga ikka veel väljastamata :(

#196758 Reply
    Lobeelia
    Member

Mind ootas täna õhtul kodus pakiteade! yt56 Homme pärast tööd lähen pakile järele. Olen niiiiiiii põnevil! smile_flirty

#196759 Reply
    Member

Panin ka täna paki teele! Läheb üle mere! Olge valvel teiselpool merepiiri! 😉

#196760 Reply
    Member

NELI PÄEVA VEEL AEGA!

Tulemus senini minu meelest äärmiselt kiiduväärne: 37-st 21 on juba käes ja albumis, lisaks minule teadaolevalt veel 7 pakikest rännakul adressaadini. S.t. veel vaid 9 postitamata, ja neistki umbes pooled on minu teada juba üsna kaugel oma tegemisega.

#196761 Reply
    mummukad
    Member

yt56 Veel :tramp: 45 minutit postkontori avamiseni.

#196762 Reply
    Must Kitty
    Member

Minu padi läks eile Raplast teele.

#196763 Reply
    mummukad
    Member

Täna sain mina pakki. Tänan Suvelilleke ilusa rõõmsa suvise lille eest. 😆 😆 😆
    Pilt on PILDIALBUMIS

#196764 Reply
    Hettel
    Member

Minu padjake on Eesti Posti kätte usaldatud ja hakkab reisima Tallinna poole :)

#196765 Reply
    Annyliis
    Member

mina ootan juba pikkisilmi nõelapatja 8)

#196766 Reply
    Heily
    Member

Mina ka ootan kannatamatult… :D

#196767 Reply
    kodukana
    Member

no natuke on ainult vaja veel oodata :D.
    Mina ise olen kergendunud, et pakki veel pole – muidu tunneks ennast ikka päris hilinejana.
    Oma nõelapadja sain täna valmis ja homme panen posti.

#196768 Reply
    Member

Oeh, sain just valmis nõelapadja ja kavatsen homme posti panna. Ikka tükk tööd oli sellege, aga jäin ise täitsa rahule. Loodan, et see vastab ka saaja maitsele.

#196769 Reply
    Lobeelia
    Member

Täna pärast tööd kiirustasin :tramp: postkontorisse paki järele ja postkontorist veel suurema rutuga koju, endal süda rõõmust 😆 rõkkamas!
    Kui kodus Meete saadetud paki lahti tegin, siis ei saanud üllatusest sõnagi suust, sest pakis oli koguni kaks imeilusat nõelapatja! Need meeldivad mulle väga!
    Näha saab neid armsaid nõelapadjakesi PILDIALBUMIS ja BLOGIS.

SUUR TÄNU SULLE, MEETE!
    icon_mersi

#196770 Reply
    Member

black_cat väike negatiivne meeldetuletus! black_cat

Andke ikka kohe teada, kui saate paki! Või kui saate pakikutse, aga läheb mitu päeva, enne kui pääsete ära tooma. Nüüd on paar juhust juba tulnud, kus saatja murelikult peab aru pärima minu kaudu. Posti infotelefonist on saanud teada päeva, millal kutse saadeti, ja paki väljastamiseni läheb mitu päeva, või pakk on posti info alusel väljastatud, aga kättesaamisest ei kuule rohkem kui ööpäeva jooksul. Arvestage, et projektiga liitudes olete vötnud kohustuse anda teada paki saamisest. Ka selle eest vöib sattuda värvilistesse nimekirjadesse, kui tegijat teadmatuses hoiate! Kui mõni lugu väga inetuks läheb (mis siis, et enne viimast saatmise tähtaega) annan faktid administratsiooni käsutusse.

Enamus on muidugi eriti kenasti ja südantsoojendavalt reageerinud, aga need juhused, kus murelik kingitegija palub aru pärida, on siiski äärmiselt ebameeldivad! Austage inimest, kes on tööd teinud ja teile paki tegemisega vaeva näinud!

😥

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 236 total)
Reply To: 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!
Your information: