14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 236 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4905 Reply
    Member

Saabunud sügis tõi kaasa ka midagi toredat – käima lähevad taas Isetegija vahetusprojektid! Algamas on seega

TKV: NÕELAPADJAVAHETUS.

Projektijuht Aiaia,
    projektitugi Rael.

Nõelapadi on vajalik igale käsitöölisele, kuid selle väikese lihtsa asja endale tegemine jääb sageli toppama, kuna alati on midagi kiiremat ees. Seega võib vahetusprojektina nõelapadja saamine vabastada Isetegija piinlikust faktist, et nõelad on torgatud näiteks riideriba serva. Samas nõelapatja tundmatule inimesele tehes ei pea ka väga muretsema, kui ei taju teise inimese stiili või et see ei sobi äkki saaja garderoobi värvigammaga.

Registreerumine kuni kolmapäev 17.sept. kl.21.00,
    loosimistulemuste teatamine hiljemalt 18.sept. kl. 24.00.

Postitamise viimane kuupäev reede 17.oktoober (välismaalt või välismaale postitades 10.oktoober).

Vahetuspakile esitatavad tingimused:
    * vahetatakse nõelapatja, mis on ise käsitööna valmistatud
    * töö olgu tehtud hoole ja armastusega, professionaalsed oskused pole vajalikud, küll aga hoolikus, korralikkus ja hea tahtmine – tee selline pakk, millist tahaksid ka ise saada!
    * paki tegija lisab pakile ka oma FOORUMI KASUTAJANIME, saaja tahab teada, kes paki tegi
    * pakki ei panda mingeid lisandeid (ei ostetud ega isetehtud), ka maiustused on keelatud. Lubatud on kaart.

Osalejale esitatavad tingimused (lähtuvad osalt koostegemise projektide üldistest reeglitest – tutvu nendega!):
    * osaleja peab olema eelnevalt osa võtnud vähemalt kahest tähtajalisest TK projektist (kuni 01.06.08 arvestatakse ka TKV projektides osalemist), näidanud pildialbumis oma TK(V) tööd ja saanud selle valmis õigeaegselt
    * ei või olla mustas nimekirjas või jorutajate nimekirjas
    * vanus vähemalt 16a (erand: 12-15 aastane juhul, kui tal on ”käendaja”, kes on eelnevatele tingimustele vastav foorumi liige. Juhul kui ”käendatav” ei täida endale võetud kohustust, läheb musta/jorutajate nimekirja ka ”käendaja”)
    * võimalus pakki pildistada ja pilte internetti siirdada (vajadusel saab selleks kindlasti foorumist abi)

Üldreeglite alusel on ühes TKV-s osalejate arv maksimaalselt 40. Kui huvilisi peaks olema rohkem, siis arvestatakse oma soovi teada andmise järjekorda (privaatsõnumite laekumise järjekord minu postkastis).

Registreerumiseks teata oma osalemissoovist mulle privaatsõnumiga ja saada:
    – oma pärisnimi ja foorumi kasutajanimi
    – aadress
    – telefoninumber
    – otselingid oma õigeaegselt esitatud töödele kahe varasema projekti fotoalbumites
    – juhul, kui Sa ei soovi postitada pakki väljapoole Eestit (NB! nädal varasem tähtaeg), siis märgi see ära ja võtan loosimisel arvesse
    – kui oled 12-15 aastane, siis saada oma reeglitele vastava käendaja fooruminimi
    – juhul, kui Sul on mingeid vältimatuid erisoove (nt. eriline sallimatus mingi värvi suhtes või allergia mõne materjali suhtes), saada ka need, aga mida laiem valikuvabadus tegijal on, seda parem

Postitamise tingimused:
    * pea kindlasti kinni postitamise viimasest kuupäevast!
    * postita tähituna – see on Su parim enesekaitse juhul, kui postis sünnib mingi viperus
    * kohe, kui oled paki postitanud, saada minule privaatsõnumiga paki jälgimise kood
    * enne postitamist tee oma käsitööst tingimata ka pilt

Kui oled paki kätte saanud anna sellest kohe siin teemas teada.

Pildi lisamine albumisse:
    * hea toon nõuaks, et paki saaja lisaks pildi albumisse – seega tee seda, kui tahad osutada oma tänulikkust!
    * vahetusprojekti üldreeglite kohaselt vajab eelkõige paki tegija seda, et ese on presenteeritud, seega teeme nii, et lõplikult pildi albumisse lisamise eest vastutab paki tegija
    * paki autor ei vöi pilti lisada enne, kui adressaadil on pakk käes (pildi võib albumisse lisada, kui koodi järgi on pakk jõudnud adressaadini – ka juhul, kui paki saaja ei ole sellest veel foorumis teatanud)
    * albumisse pildi pealkirja märgitakse nii paki tegija kui adressaadi nimed (nt.”Aiaia tegi Uiuiu´le”)
    * märke projekti eduka lõpetamise kohta saab oma nime taha alles siis, kui pilt nõuete kohase pealkirjaga on fotoalbumis
    FOTOALBUM

Saadan köigile osavõtjatele ka oma telefoninumbri, mida vöib kasutada, kui internetti pääsemisega tekib ootamatult probleeme.

Nupuke Silpsolps`lt

Osalejad:
    1. oheart Aiaia :D
    2. oheart Koffikann :D
    3. oheart Kodukana :D
    4. oheart Meete :D
    5. oheart Vikike :D
    6. oheart Pirre :D
    7. oheart Tripsu :D
    8. oheart Annyliis :D
    9. oheart mummukad :D
    10. oheart Kristy :D
    11. oheart Heily5 :D
    12. oheart Silpsolps :D
    13. oheart Juulike :D
    14. oheart Mimm :D
    15. oheart tumevalge :D
    16. oheart lammas :D
    17. oheart terjeke :D
    18. oheart minuliisu :D
    19. oheart Rees :D
    20. oheart Dragonfly :D
    21. oheart MariLiiS :D
    22. oheart Siky :D
    23. oheart abdulabulamir :D
    24. oheart Annahelena :D
    25. oheart Lobeelia :D
    26. oheart Krets :D
    27. oheart Virbi :D
    28. oheart sirts :D
    29. oheart suvelilleke :D
    30. oheart marimari :D
    31. oheart Piripiiga :D
    32. oheart ellukas :D
    33. oheart Must Kitty :D
    34. oheart helikene :D
    35. oheart metsamaku :D
    36. oheart Hettel :D
    37. oheart yllep :D

:D – nõelapadja kätte saanud
    oheart – pakk õigeaegselt saadetud ja pilt albumis

#196592 Reply
    Koffikann
    Member

Lõpuks ometi, ei tea miks, aga olen seda vahetust juba ammu oodanud. Juba sellepärast, et oleks päris huvitav oma vana nõelapadi värskema vastu vahetada. :D

#196593 Reply
    Member

Nii tore, et kohe leidus huviline! Tõstab projektijuhi tuju.
    Tere tulemast, Koffikann!

#196594 Reply
    kodukana
    Member

Mõned näited netist. Väga lahe asi on nõelapadi – pisike ja seetõttu ka odav, samas ei sea fantaasiale miski muu piire kui ainult oma oskuste puudumine.
    Mul juba mõtted liiguvad :D
    õpetusega lihtne
    lihtsalt ilus
    õpetusega
    peen töö
    mitu erinevat seletustega
    palju, inspiratsiooniks
    alla kerides on kaks pilti crazy quilt nõelapatjadest, ühel ka õpetus klikitav
    pirnike õpetuseta
    viltkook ja veel ilma õpetusteta näidiseid
    ja veel paar kena
    ja need on ainult kõige esimesed ette sattunud näited.

#196595 Reply
    tripsu
    Member

mina osalen ka!

#196596 Reply
    Member

Sooviks ka osaleda ehk mahun reeglite piiridesse 🙄

#196597 Reply
    Member

Oooo, Kodukana, need on vaimustavad! Ma tahtsin seda projekti algselt ainult isikliku praktilise vajaduse pärast, aga kui ma neid Sinu linke vaatan, siis hakkan nõelapatju lihtsalt armastama!

Aitäh, Kodukana!

#196598 Reply
    mummukad
    Member

Kuna mull nõelapatja ei ole, siis ongi paras aeg omale see hankida.
    Mina võtaks ka osa.

#196599 Reply
    Member

kahju, kahju, et ei saa osaleda, kuna ei kvalifitseeru mitmeti reeglitesse.

#196600 Reply
    Member

Ma ei ole kahjuks kahes projektis osalenud :(
    Muidu on see üli armas ja kindlasti lööks ka kaasa.

#196601 Reply
    Juulike
    Member

Ma osalen ka oma esimeses vahetusprojektis! Privaatsõnum Aiaiale juba saadetud. Nüüd vaja pea tööle panna 8)

#196602 Reply
    Member

Parandasin nupukese koodi, selgus, et olin selle mitte-töötavana tekitanud. Silpsolps, hea inimene, lisaks sellele, et tegi nupukese, pani ka tähele, et see ei toogi siia teemasse ja leidis vea. Kust kohast ta neid asju küll oskab, see on minule täielik mõistatus!
    S.t., kes on koodi kopeerinud enne käesolevat hetke – palun vabandust, aga too ei tööta, alles nüüd on öige kood!

Ja piinlik lugu, olin 17.sept nimetanud neljapäevaks, kui ta on ju ometi kolmapäev! Õige on ikka kolmap,17.09.08.

#196603 Reply
    Member

Soovin ka osaleda, idee juba liigub ;)

#196604 Reply
    Minuliisu
    Member

Mina ka osalen :)

#196605 Reply
    Member

Vaadake neid!

ja seda kah. (keri allapoole kah)

Muide, olen lugenud, et parim täide nõelapadjale on juuksed! 😆 kui keegi tahab oma patsid ohverdada.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 236 total)
Reply To: 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!
Your information: