12. TK Käekott – lõppenud.

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 12. TK Käekott – lõppenud.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 166 total)
  • Autor
    Postitused
  • #304957 Reply
    mummukad
    Member

Minu selle aasta suve kott sai selline. PILDIALBUM ja BLOGIS

#304958 Reply
    yllep
    Member

Nii ilusad rahvuslikus stiilis kotid järjest valmivad :D Mummukad…väga ilus kott c555r4

#304959 Reply
    yllep
    Member

Elulusti ilus käekott albumis

Teine kott ka albumis

#304960 Reply
    Member
    #304961 Reply
    Kaisukas
    Member

ma sain ka oma koti lõplikult tikitud.
    hetkel on pilt vaid albumis. blogisse veits hiljem. õpetus on ka viimistlemisjärgus :)

#304962 Reply
    Guest

Minu esimene suvine käekott valmis.Piltalbumis

#304963 Reply
    Guest

Pilt pildialbumis, rohkem pilte ja väike kirjeldus tulevad blogisse paari päeva jooksul.

#304964 Reply
    Member

Otsin juhendit, kuidas õmmelda kotivoodrile lukuga taskut, aga ei oska leida. Ilmselt on otsingusõnad valed. Kas keegi teaks aidata.

Ja veel, kas meie kaubandusvõrgus on saada liimiga õhukest porolooni, et tugevdada kotti? Praegu teppisin küll voodrile vatiini külge, aga tegelikult oleks ju vaja tugevdada pealisriiet. Mida teie selleks kasutate?

Pireparm: kui palju sa suurendasid koti lõiget? Korrutasin kõik mõõdud 1,6-ga ja algul tundus, et appi, kui suur kott tuleb, siis nüüd vaatan, et ikka väga pisike.

#304965 Reply
    undukas
    Member

Siinon üle 100 erineva koti õmblemise juhendi – kirjade järgi tasuta. Inglise keeles muidugi.

#304966 Reply
    Member

Sain veidi õpetust sellelt lehelt luku paneku kohta tote bag, aga nii ei jää sisemine pool täiuslik. Õmblesin siis paela peale, sai väga hea.

#304967 Reply
    Member

Helinakese käekott albumis ja blogis. sunny

#304968 Reply
    Member
    #304969 Reply
    nilsson
    Member

Mina plaanisin juba pikemat aega muretseda endale kott, millega noote kaasa vedada, kui segakooriga esinemine ees. Igatahes selle projekti raames sain endale just sobiva koti. Pilt BLOGIS ja ALBUMIS

#304970 Reply
    Member

Kott number 2. Linasest riidest, paeltikandiga, sees on taskutega vooder, mis tepitud mahelisele vatiinile. Magnetkinnis. Albumis

#304971 Reply
    Guest

Triine, su karikakardega kott on erakordselt ilus, eriti veel, kuna lilled sellises sasipuntras on – nagu päris kohe.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 166 total)
Reply To: 12. TK Käekott – lõppenud.
Your information: