11. TK Käsitöökoht korda, lõpp 22. juuni

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 11. TK Käsitöökoht korda, lõpp 22. juuni

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 113 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10064 Reply
    Sutsuke
    Member

11. TK Käsitöökoht korda

Teeme korda koha, kus teeme või hoiame käsitööd, olgu selleks kas kabinet, toa nurk, kapp, riiul, kast, kott jne.

Kui töökohaks on tuba, ei pea tervet tuba korda tegema, võib ka teha pool või teatud osa, nt kangariiuli või juhendit-lõigete sahtli.

Korrastamiseks võib ka valmistada erinevad esemeid (seinatasku, meisterdatud korvike, riidega kaetud kingakarp, tarvikute pinal). Ainuüksi meisterdatud ese arvesse ei lähe, vahendid peavad ka olema siis kenasti sisse paigutatud.

Projektijuht: Sutsuke
    Projektitugi: Mareli

Registreerimine: 23. aprill-07. mai
    Projekti lõpp: 22. juuni

Korras töökohast lisame pildi pildialbumisse. Pildi alla kirjutame kasutajanime ja viite pildialbumisse oma pildile lisame ka siia teemasse. Blogisse või oma teemasse (Ise tehtud asjad) paneme ka nö enne pildi.

**Enne registreerumist tutvu koostegemise reeglitega.

Inspiratsiooniks:
    Hoiustamisideed

Õmblustuba korda

Niidid-lõngad

Lõngad

Jagame siin teemas ka viiteid ja ideid, kuidas käsitöökoht korda teha ja korras hoida ning kuidas nutikalt asju paigutada ja kuhu panna.

Teemasid foorumist:
    *“Õmblemise töönurk”.

*Kuidas hoiate paelu?

*Kuidas hoida mulineesid ja teisi tikkimislõngu?

Nupukesed:
    @Silpsolps wrote:

#304630 Reply
    Sutsuke
    Member

Osalejad:

1. Sutsuke c555r4
    2. Muhv c555r4
    3. Sokike c555r4
    4. tintsu
    5. undukas c555r4
    6. Juuli007
    7. Koffikann c555r4
    8. MustKass
    9. ingliplika c555r4
    10. Mõmmukas c555r4
    11. KreekaPähkel c555r4
    12. kairevahtra c555r4
    13. Pilar c555r4
    14. ossu59 c555r4
    15. tulihobu c555r4
    16. Hiiremamma c555r4
    17. Kadri76
    18. meril6vi
    19. mummukad c555r4
    20. laurstel c555r4
    21. suur matilda c555r4
    22. Pikaplika c555r4
    23. Pets c555r4
    24. Helinake c555r4
    25. aiaia c555r4
    26. Artanis
    27. Ojake c555r4
    28. Kuubik77

c555r4 – töökoht korras

#304631 Reply
    Member

Muhv osaleb!
    Teen ettepaneku, et kel vähegi võimalust või julgust, võiks teha ka pildi töökohast ENNE korda tegemist (kui on suuremat sorti muudatus plaanis) :)

#304632 Reply
    Mareli
    Member

@Muhv wrote:

… võiks teha ka pildi töökohast ENNE korda tegemist

Aga see ongi ju reeglites kirjas ! 😉

#304633 Reply
    Member

😯 Mulle on vist prillidest vähe, vaja on ajukontrolli, sest ma veel lugesin enne üle, et äkki on juba kirjas ja ikka ei näinud :omg:

#304634 Reply
    Sokike
    Member

Mina osalen! Pilt enne juba tehtud.

Tegemist on minu nurgaga elutoas, kus ma peaksin olema võimeline masina taga õmblustöid tegema, aga paraku ei ole, sest selle nurga on ummistanud lastele väikeseks jäänud riiete kastid, parandamist ja triikimist või ümbertegemist ootavad rõivad, uus overlok, mida ma pole veel kastist väljagi võtnud, sest kuhu see panna jne… 😳

#304635 Reply
    Tintsu
    Member

Otse loomulikult on vaja aeg-ajalt oma käsitöökirstu vaja sorteerida ja korrastada. Ja muidki kohti. Ja keegi võiks mulle käsitöötoa ehitada kusagile. Nii et osalen.

#304636 Reply
    undukas
    Member

Mina osalen! Laud on juba jupp aega lookas kangaste ja igasugu poolikute tööde all, kapis on kõik lihtsalt üksteise otsa tõstetud. Pärlisahtlis tuleb inventuur teha ja üleliigsed vidinad müüki panna või ära anda. Mul hetkel see lõbu, et kasutada saan enda poja tuba (sest poja magab praegu meie toas oma võrevoodis), kuid suvel tahaks tema tuppa mööbli osta ja harjutada last enda toas magama. Seega töökoht tuleb korda teha ja mittevajalikust kraamist lahti saada.

#304637 Reply
    Guest

Osalen! varsti tulevad ka pildid enne ja pärast koristust.

#304638 Reply
    Koffikann
    Member

Mina osalen ka! siis on vähemalt lootust enne suve elamine korda saada!

#304639 Reply
    Guest

Peab ikka julguse kokku võtma, et pildistada pildid enne :D
    Aga osaleda soovin. Küll julgus ka tuleb.

#304640 Reply
    Sutsuke
    Member

@MustKass wrote:

Sama siin. 😳
    Aga siin foorumis on kõik ju isetegijad ja teavad, et töökohad kipuvad pisut segamini olema/minema ning arvan, et ei ole vaja tegelikult üldse karta. Sellest saab ainult tuge ja julgust, et näe, ka teistel on nii. :D

#304641 Reply
    Member

Minagi osalen, peab veel ainult mõtlema,e t kuidas mida teha… suveks peaks tütar juba piisavalt liikuma, et tuleb hakata asju ikkagi ära panema käeulatusest :D

#304642 Reply
    Guest

Oi seda projekti ootasin juba ammu. Osalen ka :D

#304643 Reply
    Guest

@Sutsuke wrote:

@MustKass wrote:

Sama siin. 😳
    Aga siin foorumis on kõik ju isetegijad ja teavad, et töökohad kipuvad pisut segamini olema/minema ning arvan, et ei ole vaja tegelikult üldse karta. Sellest saab ainult tuge ja julgust, et näe, ka teistel on nii. :D

Ma pean selle koristamise käigus mõtlema uue koha asjadele mõtlema, praegune kapp lahkub meie elamisest ja jääb veel vähem ruumi, kuhu asju panna :D
    Aga eks siis tuleb mõistlik lahendus leida :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 113 total)
Reply To: 11. TK Käsitöökoht korda, lõpp 22. juuni
Your information: