11 ja 12.okt. Lõuna Eesti isetegijate käsitööpäevad!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Põlvamaa * Valgamaa * Võrumaa 11 ja 12.okt. Lõuna Eesti isetegijate käsitööpäevad!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 38 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4942 Reply
    eria
    Member

11 ja 12.okt. Lõuna Eesti isetegijate käsitööpäevad!
    Nii saame taas kokku kui soovide roosi äris Valgas! See kord on üks ja ainus sõna pärlid!!!!!
    Savist pärlid, põimitud pärlid, liitpärlid, pärli ussid, korralkeed pärlitest ja mis iganes sõnad pärlitest!
    Andke siis tead kumb päev on teile sobivam kas 11 või 12?
    Mis konkurss see kord teha?
    Kuidas teil siia jõudmine võimalikuld mugavaks teha?
    Mis teil veel mõttes on mis veel teha?

#197551 Reply
    Heily
    Member

Pakuks välja 11. oktoober algusega 10.00.

#197552 Reply
    Heily
    Member

Tekkis mõte, et äkki seekord konkursi asemel hoopis vahetaks jälle midagi. 🙄 Sügisele kohaselt võiks need olla hoidised – iga üks võtab omatehtud hoidise kaasa ja siis kohapeal loosime, kes kelle oma endale saab…

Mida arvate?

#197553 Reply
    Member

Igati eesrindlik mõte. Nõus, kui tulen siis tean juba mida kaasa võtta.

#197554 Reply
    Member

😳 No kui ma koogi küll ise tehtud sain, siis hoidist mul küll kusagilt võtta ei ole.

#197555 Reply
    Pireparm
    Member

@raale wrote:

😳 No kui ma koogi küll ise tehtud sain, siis hoidist mul küll kusagilt võtta ei ole.

Ära muretse, Sa võta kook vahetuskaubaks. Tahaksin ka pärleid proovida teha, ehk saan tulla

#197556 Reply
    Heily
    Member

Või Raale, kui häda ikka väga suur, tee “pätti” – osta poest mõni hääää hoidis ja tee ise ülivinge kaunistas nt purgile külge. 😆

#197557 Reply
    Member

tee “pätti” – osta poest mõni hääää hoidis

sul ikka head soovitused küll – “pätti” teha. Sinna veel palju aega ja marjad poes-turul olemas, miks mitte natuke siis ise keeta. Esimesed katsetused peaksid eriti head ja õnnestunud olema.
    Tasub ikka ise proovida.

#197558 Reply
    Member

Kui ma enne järgmist kokkutulekut maale sattun, siis leian ehk ka hoidise (leiukoht: ema kelder) :) aga jah, ehk teen siis koogi. Päris tulemata jätta ju ei tahaks 😉

#197559 Reply
    Member

Oh hoidise pähe saab palju juu teha.
    Kõik õlisegud ja pestod ja võisegud ja pasteedid. Kõik saab purki hoiule panna.

#197560 Reply
    Heily
    Member

Ja ka ühe mõnusa talvise teesegu saab ju purki panna. ;)

#197561 Reply
    tintsik
    Member

Heily’l ja teistel jummala õigus, purki hoiule saab igasuguseid vahvaid asju panna, vaja ainult natsa fantaasiat.
    Hetkeseisuga tahaks ka tulla, loodan, et midagi vahele ei tule. Ehk saan selleks ajaks ka oma kipsjalast lahti ja saan ise kohale sõita :D

#197562 Reply
    Allake
    Member

Tervist!

Kas see üritus toimub kahel päeval 11. ja 12. okt? Mina saaks tulla ainult 12. oktoober kuna pean rahvatansuga esinema 11.okt.

Hoidistega on minul väga hea suhe :D . Sel aastal alustasin juba enne Võru Folkloori festivali. Kokku on sisse tehtud ca 250 purki, saan jagada, kui mõnel midagi ei ole :D

#197563 Reply
    Heily
    Member

Käsitööpäevad toimuvad mõlemal päeval, lihtsalt isetegijatel on plaan omale seal üks laud hõivata 11. oktoober algusega kell 10.00. Kuid igal juhul mine 12. oktoober ikka, sest Eria on ju ka siis olemas!!!

#197564 Reply
    Member

Mina olen ka tulemas :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 38 total)
Reply To: 11 ja 12.okt. Lõuna Eesti isetegijate käsitööpäevad!
Your information: