10. TKV: Rooside vahetus – tööd tehtud ja postis 1.05

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 10. TKV: Rooside vahetus – tööd tehtud ja postis 1.05

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 153 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

panin teele!

ja mis veel parem ka mulle oli täna pakk! roosid käes. loveshower
    kui te teaks kui palju vaeva saatja oli näinud! väga armas kaart oli ka!
    üritan hiljem ka pilte panna.

suured, suured tänud Sulle! loveshower loveshower

Silari
    Member

Saatsin paki teele.Eile öösel Tallinnas toimuvaid lollusi jälgides viimistlesin ja suure vihaga ekraanil toimuva ees torkasin mitu korda näppu.Noh, nagu roosidel ikka- okkad küljes vist.

Member

Minu pakk läks ka täna teele.

eria
    Member

Läks ka täna teele.

Sibulaplix
    Member

just käisin ka teele panemas….postkontoritädi pani pange kah, miskit sonis mulle (mulle, kes ma täna ise piisavalt sonivas olekus olen) ja lõpuks läks pakk posti ilma koodita, aga küll ta kohale jõuab

Heily
    Member

Minu roosid lähevad täna posti :).

LaanteLaps
    Member

Minu projekt läks eile teele. Loodame, et saaja rahul on ;)

Member

Aitäh Sulle, Jyyli, imearmsa ja magusa roosilise üllatuse eest! Piltide ülespanekuga on endiselt lood kehvad 😳 , seega, ehk tegid ise enne saatmist pilti!?

luiselotte
    Member

Minu pakk läks ka teele ja kuna eriti kaugele minna pole, siis loodan,et jõuab enne 1.maid ka kätte.

Member
    KuuKivi
    Member

Jee,minul ka roosid käes!!!Väga ilus kaelakee koos kõrvarõngastega oli ja kommikarp ka! loveshower Pildi saan mõne päevapärast üles panna.Minu roosi saadetis iäks kolmapäev teele,nii et peaks ikka jõudma õigeks ajaks kohale.

Member

Täna läks pakk teele! Loodan, et meeldib saajale!

Kui mina paki kätte sain( mis toimus küll juba jupp aega tagasi 😳 ), siis teise poole päevast olin ma erilises eufoorilises meeleolus, aeg-ajalt vaatasin jälle mulle saadetud roosilist saadetist ja tundsin , kuidas süda rõkkab sees! (imetlen täna ja edaspidigi). Suured tänud!

tintsik
    Member

Nonii, minul roosipakk käes!
    loveshower
    Hakkasin täna lõuna ajal just Tartu IT kokkusaamisele minema, kui postitädi uksetaga kella lasi ja suure roosipildiga paki ulatas. Jäin meie kokkusaamisele hiljaks, sest pidin kiiruga kasti lahti koukima ja vaatama, mis sealt seest välja tuleb.
    Kastis oli üks väga vajalik ja superilus roosiline käsitööasjade korv, mitmevärviline heie, vahvlitort ning kaart heade soovidega.
    Aitäh salapärane isetegija väga ilusa ja 100% vajaliku kingituse eest! Sa nagu oleksid teadnud mu soove. Nuputan siin, kes on selle kingituse autor, sest nime pakil ei ole. On ainult üks postitempel, mis löödud 27.04.2007 Valgas. Esimene ja ainuke isetegija, kes hetkel Valgaga seostub on Eria. Või on veel keegi Valgast :?:
    Täpsem info minu blogis. Kohe-kohe panen pildid ka albumisse.

sirts
    Member

Minul ka pakk tänasega teele pandud. Mulle saadetud pakk jõudis ka hommikul kohale, pildid homme.:)

tintsik
    Member

Minu roosipakk läks täna posti.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 153 total)
  • The topic ‘10. TKV: Rooside vahetus – tööd tehtud ja postis 1.05’ is closed to new replies.