10. TKV: Rooside vahetus – tööd tehtud ja postis 1.05

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 10. TKV: Rooside vahetus – tööd tehtud ja postis 1.05

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 153 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mul roosid valmis, lähimatel päevadel panen posti.

kikuliis
    Member

Mul on ka peaaegu valmis, ehk läheb homme posti.

Member

Täna läks minu töö teele.

Silari
    Member

Minu pakk läheb reedel teele.

Member

30 aprill on Eesti posti edela piirkond suletud. St Viljandi ja Pärnumaa.

LaanteLaps
    Member

Minul on ka valmis, homme posti!

Sibulaplix
    Member

minul on peaagu valmis. arvatavasti ka homme posti.

aga ise sain just kulleriga väga roosilise sisuga paki loveshower love shower. tänud mannike :D

Member

minu pakk ootab, et saaja ta koju viiks. :)

mummukad
    Member

Minu roosid ka käes. Ja see imeline lõhn kui pakki avasin. :P Ja veel ilusamad roosid.

Member

kui mitte homme siis esmaspäeval panen kindlasti paki teele. oli juba valmis aga ei jäänud ise rahule, nüüd on käimas uue nokitsemine.

Sibulaplix
    Member

minul seisab postitamine tervise taga….ma pole lihtsalt võimeline hetkel oma hingamist niipalju kontrollima et käia maha maa kodust postkontorini :S ehk homme on parem, kui ei siis piiga postitab äkki minu eest

Member

Arvutasin, liitsin ja lahutasin ja sain päris kurva arvu. Nimelt peaaegu pooltel on roosid veel kas pooleli või siis ootavad saatmist või on teel saajani.
    Aga aega veel natuke on.
    Nii, et pingutage ikka, et jõuaks tähtajaks valmis. Kurb küll kui siit projektist mõni hea inimene sinna musta nimekirja satub.
    Kellel posti pandud ja tsekk ka olemas, see saab kontrollida rooside teekonda siit: http://teavitus.post.ee/ar_status.asp

LaanteLaps
    Member

Ihhii… minul on roosid käes! Beež padjake kuldsete roosidega ja pisut magusat.

Member

jesss!
    minul valmis ja homme hommikul üks pisike asi juurde ja teele!
    minuga ei juhtu seda tihti aga seekord jäin ise ka tulemusega rahule, loodan, et ka uus omanik jääb! 😉

jyyli
    Member

Minul valmis ja homme hommikul vara postkontorisse, et roosid ikka juba homme alustaksid teekonda omanikuni. yt56

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 153 total)
  • The topic ‘10. TKV: Rooside vahetus – tööd tehtud ja postis 1.05’ is closed to new replies.