1. TK 2012-1 — VÄRVISPEKTER — jaanuar: valge

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 1. TK 2012-1 — VÄRVISPEKTER — jaanuar: valge

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 551 total)
  • Autor
    Postitused
  • #314917 Reply
    Member

Paneks ka nime kirja:)

#314918 Reply
    Guest

Palun minu nimi ka kirja panna. :)

#314919 Reply
    Guest

Väga huvitav.. sooviksin ka osa-võtta! :)

#314920 Reply
    nilsson
    Member

Kui teisi värve kasutada ei tohi. Siis on ju ka tehnikad teatud määral piiratud. Ma nagu hästi ei kujuta ette et tikin punasele riidele punased lilled 😳
    Näiteks koon punased sokid , et siis valget triipu sisse teha ei tohi. Kas saan õieti aru?

#314921 Reply
    Susa
    Member

Punasega punasele aitab hästi tikkida. Helepunasele tumedaga või tumepunasega heledaga. Natuke nutti peab ainult olema ;)

Ja miks ei saa kududa lihtsalt punaseid sokke? Ära tee valget triipu, tee helepunane triip ja sinna otsa tumepunane triip. Need sokid näiteks, igas mõttes ju punased.

Meestel pidi see probleem olema, et kui öelda punane, siis näevad vaid lipupunast, naised pidid ikka rohkem toone eristama.

Kui muidu värvide toone ei oska välja mõelda, siis võib ehituspoodi minna ja seal värvitabelitesse süveneda. Silme eest läheb kohe kirjuks, nii palju toone on värvidel!

#314922 Reply
    Member

Aitäh, Susa, väga hea selgitus. Just mõtlesin sama, et miks ei saa kasutada lugematuid varjundeid ja alatoone, huvitav on ju midagi muud ka teha kui kontrastvärvides asju.
    Loodan, et nüüdseks hakkavad need küsimused muude värvide kasutamisest otsa saama, kui aga neid veel tekib — palun lugege reegleid, kus selgelt ja lihtsalt kirjas on, milles Aastaprojekt 2012 seisneb ning eelnevaid postitusi, kus on samuti korduvalt selgitatud.

Fantaasiat, loovust ja pealehakkamist 2012. aastal!

#314923 Reply
    Member

Osalen.

#314924 Reply
    Kirsike
    Member

Nokitseks ka siis :)

#314925 Reply
    Guest

Võiks ju proovida.. Osalen kah

#314926 Reply
    Maarion
    Member

Paneks ennast ka kirja, eelmine aasta ilma aastaprojektita oli kuidagi igav….

#314927 Reply
    Guest

sooviks ka osaleda :D

#314928 Reply
    Must Kitty
    Member

Mina osalen!

#314929 Reply
    Member

Mul tekkis ka üks küsimus. Et kui kogu töö peab olema antud kuu värvi (+alltoonid), siis kas ma näiteks võin albumi kaanele foto panna?

#314930 Reply
    Member

Osaleksin ka :)

#314931 Reply
    Susa
    Member

@margota wrote:

Mul tekkis ka üks küsimus. Et kui kogu töö peab olema antud kuu värvi (+alltoonid), siis kas ma näiteks võin albumi kaanele foto panna?

Küsimuses on vastus kirjas – kui kogu töö peab olema teatud toonis, siis järelikult peab ka foto albumi kaanel olema samas toonis.
    Punase albumi kaanel on punane foto
    Rohelise albumi kaanel on roheline foto
    Kollase albumi kaanel on kollane foto
    Roosa albumi kaanel on roosa foto
    ja nii edasi.
    😯

Vabandust, Mari Marike, et ma sinu teemas kirjutamas käin :)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 551 total)
Reply To: 1. TK 2012-1 — VÄRVISPEKTER — jaanuar: valge
Your information: