1. TK 2009 Langetame kaalu! (01.01.-21.09.)

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav 1. TK 2009 Langetame kaalu! (01.01.-21.09.)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 2,113 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5590 Reply
    Member

1. TK 2009 Langetame kaalu!

Projekt algab 01.jaanuaril 2009 ja kestab 21. septembrini 2009!

Kaalulangetamise projekt on võistlus, mis seisneb selles, et kaotame kududes-heegeldades koos lõngakilosid! (Ostustreiki pidama ei pea, võib ka uusi varusid tekitada ja neid rõõmsalt hävitama hakata!)

Reeglid:
    1. Registreerumine kestab TK projekti väljakuulutamisest 4. jaanuari õhtuni 2009, kuid avastart antakse juba 1.01.2009. Projektiga võid liituda ka kogu projekti kestuse ajal, arvesse läheb liitumisest järgmise kuu töö(d).
    2. Kõik, kuhu kulutad lõnga/heiet/heegelniiti läheb arvesse! Seega tuleb ära kaaluda materjalikulu. Kõik kooskudumised, -heegeldamised ja muud projektid, kuhu on kulunud lõnga/heiet/heegelniiti, lähevad arvesse.
    3. Iga osaleja teeb igal kuul vähemalt 1 eseme, lubatud on aga nii palju kui vähegi tegijal jõudu/jaksu/aega on. Kui 1 või rohkem kuud vahele jääb, siis osaleja võistleb ainult endaga, võistluse üldtulemustesse enam need grammid/kilod arvesse ei lähe.
    4. Osaleja hõikab maha teemas oma saavutuse, paneb otselingi pildialbumis olevale tööle.
    5. Pildialbumis tuleb panna pildinimesse kasutajanimi ning kirjeldusse muuhulgas ka materjalikulu grammmides/kilodes. Kellel on pilt nii vormistatud, selle kulutatud grammid/kilod lähevad arvesse.
    Lisaks:
    NB! Tegemist on individuaalvõistlusega – igaüks on ise enda eest väljas! Kokkuvõtted tehakse iga järgneva kuu esimesel nädalal ning lõppkokkuvõte Isetegija sünnipäevaks.
    NB! Kui on mõni poolik töö, siis kaalu see ära ning osale TK-s uuel aastal tehtud osaga!
    NB! Osta uus kaal või vaheta vanal patareid!
    NB! Loe SIIT ka!

Projektijuht Mari Marike

1. TK pildialbum

@sokike wrote:

Proovisin ka nupukseid teha.

KAALULANGUSE TULEMUSED:
    JAANUAR
    VEEBRUAR
    MÄRTS
    APRILL
    MAI
    JUUNI
    JUULI
    AUGUST
    SEPTEMBER ja kõik kokku

Projekti lõpetasid edukalt jaanuaris alustanud:
    abdulabulamir
    aili62
    Allake
    anx
    betty
    chanell
    Chatriin
    ehalill5
    ellenoore
    Evemari
    GGrreettee
    gobelään
    Helen312
    hetty
    jaanika1
    janikaa
    Kadrir
    kayely
    kerstin
    killukalli
    kiusupunn
    le_.li
    LiisK
    Lotte vanaema
    lulla
    Lylayla
    maarion
    MammuTammu
    Mari Marike
    meery
    Meisterdaja
    Mertz
    minikrati
    Minuliisu
    Moni
    Muhv
    mummukad
    pirre
    pisiingel
    pisikepatsik
    Rees
    ritsik62
    Sapsi
    siamese
    Siilipopp
    siret73
    sirts
    sniff
    Snowdrop
    sokike
    Sunray
    susserdis
    timbu1
    Tintsu
    tripsu
    uinuk33
    uruhiir
    urvake
    virbi
    Virmaline
    ning projekti kestel liitunud:
    ajaviitja
    avastaja
    Buterfly
    lucill
    Pipieri
    tulihobu (ainult viimane kuu)

Projektist väljalangejad::
    Helinake, hello kitty, lõvike, Maialiisa, MaretteEsko, Pikne, Põhjatäht, s6ps, saqann, Toriseja, tuust5, maiu0, marjett, Merikajakas, potsataja, aff, algaja, Alice, kaari2, kuubik77, Lindaks, margiita, meriem, myrri, rekukas, tiigrikuts, hapa, Saarekala, tricky, Kylc, marfa, merlinl, nuputaja-Kati, Trika, Aljona26, KiQke, kista, lilleke708, mari886, veevalaja, annejeanne, annel1, anpa, KarinK, krisse, Malena, robiina, Susa, suvelilleke, Triin27, anniliis, Hayley, karjed, kylts225, lizzy, MustKass, Reinika, irja100, Kezzu, -Kirsika-, metskass, Minni, naaskel, tr11nuke, ussicke.

#209321 Reply
    Member

kerstin palun kirja panna

#209322 Reply
    Member

Muhv ka kirja, eks ma reegleid loen hiljem :P

#209323 Reply
    annejeanne
    Member

Mina ka, mina ka palun!
    Muuhulgas võtan oivikule kohaselt enesele lisakohustuse kaaluda üle kogu oma kodus olev lõng ja avalikustada numbrid. Ja see, kui kaua midagi seisnud on (muidugi juhul, kui ma seda mäletan 🙄 )

#209324 Reply
    Member

annajeanne — tubli! Ma ka kaaluks, aga siis läheks vaja eriti suurt kaalu ja ei mäleta nagunii, mis ajast miski materjal on :D

#209325 Reply
    Rees
    Member

Mina tahan ka kindlasti osa võtta!
    Väga lahe idee!

#209326 Reply
    Hetty
    Member

Assa, see on taas üks vahva TK projekt, millest ei saa kohe kuidagi kõrvale jääda 😆 Palun mind ka kampa võtta!!
    Tegelikult pealkirja lugedes oli esimene reaktsioon see, et ei saagi osa võtta, sest ihukilod on piisavalt madalad, aga edasi lugedes rõõmustasin, et need ju muud kilod 😆

#209327 Reply
    Member

Jaaaaa!!

Mina ka, mina ka. Hakkangi kohe kaaluma poolikuid projekte :D

#209328 Reply
    Guest

Mina võtaks ka osa :) tekkis üks täpsustav küsimus, et sain ma nüüd siis õieti aru, et tulemused tuleks panna siia foorumisse hilejmalt kuu alguseks? või kohe, siis kui toode valmis saab?

#209329 Reply
    lulla
    Member

Osaleks ka, aga oma sallidega jään vist kärbeskaalu. 😉
    Mõtlen veel veidi.

#209330 Reply
    uruhiir
    Member

Niih, minul ka enne liitumist paar küsimust tuli.
    1. kas ainult lõng/heegelniit/heie materjalina või ka pärlid ja riide(kangas) lähevad arvesse?
    2. kas pean seadma endale mingi eesmärgi, et kui palju kulutama peaksin või lihtsalt näha, kes on rohkem kulutanud (kuigi tegu on nö individuaalvõistlusega)
    3. reeglites polnud ka määratletud, kas tegu võib olla nö 2in1 projektiga?

pmst oleksin osaleja küll, aega küll napib aga midagi teen ju nagunii valmis ;)
    Jällegi väga lahe idee tekkinud sellise projekti näol :D
    Ja kehakaalualandamise projektiga oleks ka liitunud ;)

#209331 Reply
    Member

@Mari Marike wrote:

Kõik kooskudumised, -heegeldamised ja muud projektid, kuhu on kulunud lõnga/heiet/heegelniiti, lähevad arvesse.

#209332 Reply
    Susa
    Member

Jah, loomulikult langetan ka kaalu :)
    Muidu lähevad koid sisse ;)

#209333 Reply
    Guest

Mul pole üldse varusid :( Kõik andis ema ära..
    Ma tahaks ikka osaleda, iseasi palju neid gramme koguneks, kuna ma enamus ajast tikin ja selliseid suuremaid asju.
    Aga eks kui leian lõnga, mis mulle sobib, siis teen ka kudumeid.

#209334 Reply
    Member

@uruhiir wrote:

Niih, minul ka enne liitumist paar küsimust tuli.
    1. kas ainult lõng/heegelniit/heie materjalina või ka pärlid ja riide(kangas) lähevad arvesse?
    2. kas pean seadma endale mingi eesmärgi, et kui palju kulutama peaksin või lihtsalt näha, kes on rohkem kulutanud (kuigi tegu on nö individuaalvõistlusega)
    3. reeglites polnud ka määratletud, kas tegu võib olla nö 2in1 projektiga?

Aitäh, loora, juba lühidalt vastasid, aga kordan veelkord üle :D.
    uruhiir:
    1. Jah, ainult need materjlid, mis on reeglites.
    2. Ei, kood või heegeldad, palju jaksad või palju tahad. Osavõtt ei ole kohustuslik, aga on võimalus, nagu kõik koostegemised siiin foorumis. Individuaalvõistlus tähendab seda, et võistluses oled ise enda eest väljas ja ei sõltu meeskonnast.
    3. Jah, reeglites on täpselt kirjas, et võib olla 2in1 projektiga.
    Aga enda kaalu langetamine on ka muidugi lubatud, see on tervisele väääga kasulik ju 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 2,113 total)
Reply To: 1. TK 2009 Langetame kaalu! (01.01.-21.09.)
Your information: