1. 12 kuud iseendale

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 1. 12 kuud iseendale

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9009 Reply
    Susa
    Member

Projekti juht: Heily

12 kuud iseendale

Isetegijal juhtub tihtipeale nii, et kõigile teistele teeb, aga ise on ilma… Nüüd on aeg käes mõelda ka iseendale.

Tee ENDALE iga kuu üks ese, millest oled ikka unistatud, mida oled ihaldanud või vajanud. Aasta lõpuks on sul olemas 12 erinevat eset, millega ringi käia ning ehk veidi eputadagi. ;)

Reegel nr 1: Kõik asjad peavad olema tehtud iseendale!
    Reegel nr 2: Asjad peavad olema erinevad (mitte nii, et aasta lõpuks on valminud 12 paari kõrvarõngaid, vaid nt kõrvarõngad, sokid, kaelakee, sall, müts, retseptiraamat, kampsun, tekk, kott jne, mis aga pähe tuleb…)
    Reegel nr 3: Iga kuu tuleb valmis saada üks ese ning see ka sellel kuul esitleda (pilt pildialbumisse).

Projekt algab 1. jaanuar 2011 ja lõppeb 31. detsember 2011

#285595 Reply
    Sutsuke
    Member

Mulle meeldib see tegemine. Kogu aeg teen teistele, oma asjad lükkuvad muudkui edasi. 😆

#285596 Reply
    Member

Mulle meeldib see idee ka, aga kuna armastan teha suuri asju, siis 12 suurt asja on ilmselgelt liiga palju ja üle minu võimete.

#285597 Reply
    Urri
    Member

Minu lemmik samuti muude teemade hulgas, aga ka see häda, et mõni tegemine ei mahu kindlasti ühte kuusse ja samas – vast tahan tõepoolest märtsis endale üle kõige just nimelt uusi kõrvarõngaid, kuigi jaanuaris juba tegin? Siis tekib natuke see, et teen ikka need rõngad, aga projekti lihtsalt vormi täiteks veel midagi kiiruga, aga oi ma ei salli neid vormitäiteks tehtud asju. Idee meeldib, aga sel kujul vist ei julgeks end kirja panna.

#285598 Reply
    Member

Lahe, lahe, lahe!!! :D
    Kui nüüd see projekt võidaks, siis lõpuks ometi saab midagi endale ka tehtud.
    Ja ma arvan, et seda hirmu nagu Urri tundis, et lõpuks tulevad vormitäiteks asjad teha, küll ei teki. Vähemalt mul mitte. :) Mul on nii mitu “mitte otseselt isiklikku, aga siiski just iseendale projekti” kuskil aju tagasopis tiksumas, mõned isegi aastaid juba. Kui tuleb mõni kuu selline häda, et tõepoolest just täpselt “vohh, seda ainult mulle” kampsunit või seelikut selleks konkreetseks kuuks ideed ei ole või ei teki, või ei jõua, siis saavad ehk tõelisuseks mu aastaid edasi lükatud plaanid uutest kardinatest minu magamistuppa või siis see kiisudega poekott või siis pesulõksukott jmt.
    Nagu ma aru saan, siis taolised asjad ka kvalifitseeruksid siia prokjekti alla?

#285599 Reply
    Heily
    Member

Ikka, tegelikult saab siin väga palju erinevaid asju teha, kui panna aga mõte ja fantaasia tööle. Endale tehtud asjad ei pea ju ainult need olema, mida kanda saad… :)

#285600 Reply
    Guest

Mulle meeldib see projekt. Just sllepärast, et tegema ei pea ainult neid asju, mida kanda saab. Näiteks on mul ammu meeles mõlkunud kott pooleli oleva käsitöö kaasaskandmiseks, pesulõksukott, uut mütsi tahan omale, salli ka, luksuslik ja selle tõttu ka töömahukam ehtekomplekt… Need asjad kargasid esimestena pähe. :D

#285601 Reply
    Member

Väga hea idee. Mina osaleksin kindlasti.

#285602 Reply
    Member

Oo, see on küll väga hea idee :).

#285603 Reply
    Guest

tõeliselt hea mõte – nii lihtne, et poleks ise selle peale tulnudki 😆 hea põhjus midagi endale teha. aga kui tahaks teha midagi suurt ja ilusat endale, siis võiks olla näiteks igaks aastaajaks (4 korda), sest muidu teeks ainult sokke ja salle ja muid pisikesi asju.

#285604 Reply
    Sutsuke
    Member

Aga kas selle endale alla läheb ka tegemine perele?

Ja selline üldisem ese, mida terve pere saab kasutada, mitte ainult mina isiklikult (nt padi, pajalapid, kohvikannu soojendaja, laualina)?

#285605 Reply
    Heily
    Member

Kui see üldisem asi on üldiselt ikka sinu enda heaoluks. Nt oled ise suur kohvijooja, aga hommikuti kipub kohvi enne jahtuma, kui jaole jõuad, siis on ju kohvikannusoojendaja sulle endale väga vajalik. Või siis arvuti taga istudes/telekat vaadates kipub selg väsima, seega teed selja toetamiseks ja diivani kaunistuseks uued padjad – jälle ka endale ju vajalik. Minule oleksid ka pajalapid väga nö endale asjad, sest olen kodus põhiline söögitegija ning vanad on juba väga räbalad. :D

Siia alla ei lähe asjad, mis on konkreetselt teistele, nt laste tuppa kardinad on ikka ju lastele, mehele müts on täitsa mehele, kui ise üldse kohvi ei joo, siis kohvikannusoojendaja pole ka sulle jne.

#285606 Reply
    Guest

oi kui ammu juba pole endale midagi teinud, see projekt olex minu jaox täpselt nagu rusikas silmaauku :P

#285607 Reply
    Guest

Oleks ka hea teha vahepeal midagi endale!

#285608 Reply
    Kriss
    Member

Väga teretulnud projekt. Võib kohe ametlikult piinlikust tundmata isekas olla :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
Reply To: Reply #285600 in 1. 12 kuud iseendale
Your information: