1-02. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 – veebruar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 1-02. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 – veebruar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

punane asi nr. 1

sellega on minu torukeede tegemine lõppenud, kõik kolm eri värvi ära kasutatud.
    punane tuli tegelikult hoopis väga sügisene, sest need torud on kergelt kollase tooniga seest ning kui veel vahtralehekujulised ripatsid lisasin, siis on ta eriti septembri moodi :) aga pole hullu

tegelikult on teine punane asi ka valmis, aga fotokat pole praegu käepärast

uruhiir
    Member

Minu punane ka valmis! Ja ausalt, ma tegin seda jälle.
    Loodan, et saan mõlemad korraga ka pildile, et mitteuskujad ka usuks :)
    Ja ilmselt teen seda veelkord :D

Pilt blogis!

Member

Valmis!
    Pilt blogis ja veebruarikuu pildialbumis :)

-lola-
    Member

Minu punane vol.2

Member

Südamlik kohvi-/teetassi alus. :)

Pärast jaanuarikuu pitssalli lõpetamist ei ole olnud kuidagi motivatsiooni ja jaksu, et uut suurt tööd ette võtta.. nagu aukartusest eelmise vastu veel teine vaim sees.

Member

Valmisid ka minu veebruari punased sussid (villaste sokkidega mööda maja käimisest sai villand). Igaks juhuks tegin kohe kahed :P

miramis
    Member

@loora wrote:

Südamlik kohvi-/teetassi alus. :)

Väga-väga armas!

siret73
    Member

@piux wrote:

Valmisid ka minu veebruari punased sussid (villaste sokkidega mööda maja käimisest sai villand). Igaks juhuks tegin kohe kahed :P

Oooo !!! Mulle see sussivärk meeldib ! :D
    Kuidas Sa need kootub variandid tegid, nagu sokki ? :m8hh:

uruhiir
    Member

Punane vol 2 ka valmis :) Ja kuna sõbrapakk sisaldas samuti ohtsalt punast materjali, siis tuleb kindlasti punaseid asju veel ;)
    Pilt uss-käeketist blogis [/u]

Member

Ma ei jaksa neid erasõnumeid nii palju laiali saata, seepärast panen siia veelkord selle hüüdlause:
    NB! palun lisage pilti albumisse pannes pildi pealkirja oma kasutajanimi! – see lihtsustab oluliselt minu tööd naerunägude nimekirja lisamisel, sest ma ei pea siis igat pilti eraldi lahti klõpsima, et näha, kes selle töö autor on.
    icon_mersi

Member

Minu veebruari töö siis:

Minu punane sai ka valmis. Pildid pildialbumis.

Member

@siret73 wrote:

Oooo !!! Mulle see sussivärk meeldib ! :D
    Kuidas Sa need kootub variandid tegid, nagu sokki ? :m8hh:

Kudusin nagu sokki, jah, ainult selle vahega, et alguse jätsin natuke lahti – kudusin edasi-tagasi kuni mõned read peale kanda ja sealt edasi nagu sokk ikka ning lõpu kahandamise tegin varvaste järgi rohkem ühelt poolt. 😉

Pireparm
    Member
    Lilianake
    Member

Minu punased asjad. Mõlemad on kleidid tütrele, aga alumine on hetkel talle suur.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 245 total)
  • The topic ‘1-02. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 – veebruar’ is closed to new replies.