1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 469 total)
  • Autor
    Postitused
    kiusupunn
    Member

Mina muudki teen ja vaatan, et VÄRVISPEKTER ja ei kahtlusta midagi. Täna siis avastasin oma häbiks 😳 , mis põnevat siin teoksil. Tegelikult mul mõlema kuu värvis tööd valmis, puht juhuslikult. Kas võtate mind ka kampa?

Member

hea meelega, aga palun loe minu esimene postitus hoolega läbi, seal on kõik reeglid kirjas :)

kiusupunn
    Member
    Urri
    Member

Oh sa issver-sussver mis kleit! Kui ilus!

Member

😯 wau, aga veebruari jaoks on meil eraldi teema ;)

kiusupunn
    Member

Jah, Muhv, sain aru, et 🙄 ….. aga juba parandasin ennast ja panin sinna ka. Kui hea, et sa olemas oled! 😆

Urri
    Member

Albumisse sai lisatud ka minu valge. Oli sellega ikka häda -liituda otsustasin päev enne jaanuari lõppu, plaanides teha hoopis muud. Siis aga juhtis Muhv reeglitele tähelepanu ja selgus et töö peaks olema siiski jaanuaris alustatud, nii ei jäänud muud üle kui vardad ainsasse lõnga torgata mis läheduses oli. Kõige iroonilisem asja juures on see et terve jaanuari olen nagunii teinud oma valged lapitekki – aga no ei saa ju veel veebruari lõpuks valmis, seega ei saa ka näidata – jälle ei sobi. Nii sai siis see kamspik tehtud mis albumis näha.
    https://stage.isetegija.net/mkportal/modules/gallery/album/a_4818.jpg

Member

panin oma veebruaripunased rõõmud ka albumisse üles…

Member

😆 Valmis sain. Minu esimene kampsun.

Member

Minu ‘õige’ valge projekt on ikka veel pooleli, võtsin liiga suure töö ette, eks jääb see asi ikka aja taha.

Aga ega ma siis pildi võlgu jää, pusisin valgetest pärlitest ühe kee kokku (millegipärast on nad pildil beežikad aga tegelikult on kee valge)

Vanaema andis mulle hunniku pärlikeekoopiaid lammutada, nüüd mul tegutsemist kui palju :D[/img]

kiusupunn
    Member

Lotta, sul nii kena kampsun! 9iyi

Member

Urri, lugsein Su postitust ja mõtlesin, et olen ikka kurja projekti teinud küll, aga lõpuks vaatasin pilti ja mõtlesin, et vot väga hea, et nii ranged reeglid, nüüd said hästi laheda kampsiku omanikuks vähemalt :P

Urri
    Member

:D Lahe jah, torgib ja kaalub vist mitu kilo, lapse arvutis istumise kamps!

Member

vot las torgib, siis seisabki igavesti meeles, milline lahe projekt meil käsil on 😆

Member

Tänud kiusupunn, ma ise ka rahul. Ikkagi elu esimene ise kootud kampsun. Eks ta sai valmis tänu sellele, et Muhv nii ranged reeglid on teinud 😆 .

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 469 total)
  • The topic ‘1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar’ is closed to new replies.