1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 469 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mhh aga minul on ka ammu valmis juba, kuid seebikas läks hulluks ja nüüd ei saa enne järgmist nädalat piltigi teha :( :(

Aga punane on mul ka peaaegu valmis. Ja sellest nüüd kah ei saa pilti. No milline ebaõnn ikka mind jälitab.

@ Tiggr: Need ketiga kõrvarõngad on tõsiselt ilusad :D Ja eria padi on ka imeline.

siret73
    Member

:D Ma ootan ära kui kuupäev kukub, siis panen oma esimese punase ka üles!

Member

Minul kah valge tehtud, pilt albumis ja blogis ka :)

Member

@lotta wrote:

Minu valge valmib veebruaris, koon kampsunit. Alustasin õigel kuul aga valmimine enam jaanuari ei mahu. Õnneks on suurematel töödel pikem tähtaeg.

sama mul- algul olid loomepiinad :D , otsisin pikalt tegumoodi ja kudusin mitmeid mustreid läbi, siis otsisin lõnga ja nüüd siis koon, samas poja ei lase eriti päeval tegeleda selliste asjadega, ta tahaks ka “kududa” koos minuga 😆 , ehk siis mängida just minu varrastega

valmis! valmis! valmis!
    esimene kuu!

:)

stuart
    Member

Vau….. 😯

Member

Mina sain ka viimasel minutil oma valge valmis, aga pildi lisan esialgu linnukese tarvis ainult siia. Esiteks on pilt kehvake, teiseks läheb vbl kogu töö ümbertegemisele (no ei tulnud päris selline nagu tahtsin).

Urri
    Member

Olles terve kuu oodanud ja lootnud et siia liitumine ära lõpetatakse ja ma ei pea enam põdema, jõudsin siis nüüd lõpuks ikka otsusele et liitun ka (No kui ei ole seda liitumist siis nüüd ikka ära lõpetatud. Punane töö mul on, muu kohta on ideed olemas ja täna korraga koitis ka üks valge asi, mida tõesti tahaks… No enne veebruari lõppu siiski tõenäoliselt näidata pole. Aga mis selle Muhvi mütsi juures ümber teha annab et ta veel ilusam oleks, sellest ma küll aru ei saa.

Member

Urri, ei pääse sa kusagile, panin kirja 😆 Loe kindlasti esimene postitus hoolega läbi, seal on kogu inf ja reeglistik kirjas.

Member

Minu jaanuari valge on valmis ja pilt albumisse lisatud.

sinilill
    Member

soovin ka osaleda, pildi panin juba üles 😆

Silpsolps
    Member

Minul on veel kaks valget asja pooleli. Punast ideed veel polegi, aga küll tuleb! :D

kaksti
    Member

Panin pildi juba eile albumisse, kuid siin unustasin mainimata. Aga parem hilja kui mitte kunagi, seega – minu Valge Kui Lumi on siin:

Member

Küll te olete usinad pildistajad.
    Tundub nii, et mina osalen ilma piltideta projektis, sest minust pole pildistajat ega nende üles riputajat.

Valge kleidi sain küll paar päeva tagasi valmis, punase seeliku ja pluusi ka ning pooleli veel punane pontšo.
    Mh, kui mingi ime juhtub ja ma saan pildid üles panna, eks siis panen. 🙄

Member

Tere, kas mul on juba hilja liituda???? Ma jaanuaris olen heegeldanud ühte valget pluusi mille pean valmis saama 16veb.-ks nii, et valge asja saan veebruaris valmis. Kas võib nii. Ja muidugi veeb. teen ka punase miskit :)
    Ma väga tahaks liituda :D

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 469 total)
  • The topic ‘1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar’ is closed to new replies.