1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 469 total)
  • Autor
    Postitused
    siret73
    Member

@Kuradike wrote:

Aga värvide valimise osas on mul selline ettepanek, et võiks võtta aluseks nn moevärvid. Leidsin selle artikli.

Minu arust täitsa mõnusad moe värvid ❗
    Sellest tekkis mõte, et saaks ju iga kuu teha ühe teatud värvi eseme, milledest lõpuks moodustuks komplekt 😉 Eriti hea neile kes veel mitut käsitöö ala valdavad. Näiteks õmmeldud pluus, kootud vest, helmestest ehted jne…Kui kõik kuude värvid teada, siis on hea plaani pidada, millisel kuul milline asi teha.
    Suveks võib ju väiksemad asjad planeerida, eks meil kõigil ole siis käsitöö jaoks vähem aega.
    Samast, kui kõik värvid on ette teada siis saab ju sohki teha, mõne kuuga kõik 12 asja valmis teha ja siis ette näidata, kui õige aeg käes on :?: 😳 See ei oleks nagu ka ültse aus ega huvitav 👿

Member

Jaanuar = valge
    Tähelepanu! Start!

Minul on igatahes valge lõng varrastel juba :D

NB! Kõikide kuude värvid on nüüd üleval ka esimeses postituses. Edu!

Member

@exxe wrote:

Kas peab mainima ka kuu algul…mida valmistama hakkad…või lihtsalt kui selle kuu värvi ese valmis…siis näitad ette (ma pole üheski projektis osalenud seni) 😳

ei ole vaja midagi mainida, aga pole ka keelatud :) ja jooksvalt võib ka soovi korral vihjeid üles riputada nii oma blogidesse kui siia.

Member

Kas siis kui töö valmis võib kohe albumisse lisada?

loll küsimus, aga igaks juhuks küsin…

Member

Võib muidugi!

Member

A kui valmis ei jõua mingil x põhjusel, kas siis lendan kohe musta nimekirja? Või jääb asi lihtsalt oma südametunnistusele 🙄

Mõtlen, kas osaleda või mitte. Käsitöösoolikas kahtlaselt kokku tõmmanud

sniff
    Member

@meery wrote:

Kui näiteks mõnda kuud ei saa teha? Võib ju igasugu asju ette tulla, aasta pikk.

Seda ma ei tea, kas päris nii tohib, et varemvalminud tööd mõne kuu värviga sobitada :m8hh: . Aga sa tee kahtlased kuud aegsasti ette ära ja õigel kuul esitad 😉 Värvid on ju teada.

Kiviline
    Member

Ja minul ka valge juba peaaegu valmis, oi ma nii õnnelik, et selline tore projekt olemas on. Tänud-tänud Muhv loveshower
    Teisest valgest asjast on jupsid olemas, ootab ainult kokku panemist ja siis veel üks asi ja…oh, ma nii õhinas. Kahju ainult, et tööpäeviti eriti midagi teha ei jõua, aga laup-pühapäevad on igatahes aasta lõpuni paigas 😆

Member

@maasikmari wrote:

A kui valmis ei jõua mingil x põhjusel, kas siis lendan kohe musta nimekirja? Või jääb asi lihtsalt oma südametunnistusele 🙄

Mõtlen, kas osaleda või mitte. Käsitöösoolikas kahtlaselt kokku tõmmanud

Kui mingil x põhjusel ei jõua, siis ei ole sellest midagi. ega meist keegi ette tea, mis aasta ees ootab, mis sündmused või tegurid käsitöötamist mingil ajahetkel mõjutama hakkavad.
    aga need, kes teadlikult mõtlevad juba ette, et ma kõiki värve kindlasti ei tee, sest mulle need ei meeldi, võiks ühinemisest loobuda. käsitööd võib ju ka ilma selle projektita teha, aga see siin on pigem väljakutseks just kõigil kuudel vähemalt püüda osaleda :)

olen mõelnud ka selle üle, et kui on varem valmis tehtud asi, kas võib kohe valmides ette näidata ja siis õigel kuul vanal rasval liugu lasta 🙄 ega mina kellelgi vardaid jm vahendeid hoidmas skäima ei hakka ja kontrollima, et mis aastal ja mis kuul tööd valminud on, seda enam, et on ju lubatud varem alustada. aga minu meelest võiks siis varemvalminud töö presenteerimisega kannatada õige kuuni, kui tahetakse sellega siia teemasse linnuke kirja saada swi6

Member

kui keegi osaleda soovijaist märkab, et on nimekirjast välja jäänud, palun hõigake! ma ei ole kellegi osalemisest keeldunud, lihtsalt mõni võib kahe silma vahele jäänud olla 😳

Sapsi
    Member

@Muhv wrote:

olen mõelnud ka selle üle, et kui on varem valmis tehtud asi, kas võib kohe valmides ette näidata ja siis õigel kuul vanal rasval liugu lasta 🙄 ega mina kellelgi vardaid jm vahendeid hoidmas skäima ei hakka ja kontrollima, et mis aastal ja mis kuul tööd valminud on, seda enam, et on ju lubatud varem alustada. aga minu meelest võiks siis varemvalminud töö presenteerimisega kannatada õige kuuni, kui tahetakse sellega siia teemasse linnuke kirja saada swi6

Hea, et selle jutuks võtsid kuna endal on momendil üks selline värv käsil.

Mõtlesingi avalikustamisega õiget kuud oodata rohkem halli ei suuda teha :?

Drex
    Member

pildialbumis valge

siret73
    Member

Tegin ka ühe väikese valge asja ikka valmis. Täna päeval polnud meil elektrit, tuba pime, tumedaid asju ei näinud teha ja midagi suurt ei riskinud ka ette võtta, lõpu tegingi kahe küünla valgel. Pilt ei jäänud albumis kuigi ilusti :? , kas jälle liiga suur või peaks pikkupidi keerama ? 🙄
    KEE RAASUKE SIIN

Urri
    Member

Jälle ilus! Aga kas nii ei saaks et kes albumisse midagi lisab, paneb siia otse lingi (nagu Drex)- muidu nagu ei viitsi hästi otsida kõigepealt albumit ja kui veel tahaks kiita siis tuleb lisaks sama teema kah uuesti üles otsida.

Member

Õigesse pildialbumisse saab otse selle teema esimesest postitusest ;)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 469 total)
  • The topic ‘1-01. TK 2008 Värvispekter 01.01-31.12 liitumine+jaanuar’ is closed to new replies.