Reply To: TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007) Reply To: TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

#90439
kikukas
Member

Seekord oli meid kokkuheegeldamisel küll palju, aga tekki ikka kokku ei saanud. 😥 Freddy tegeleb selle tekikesega nüüd edasi.
Laotasime teki laiali ja selgus, et osa lappe, mis mõõdust väljas olid, ei anna kuidagi sinna sättida, et kena jääks. Kaasaarvatud põhilapp, “AASTA EMALE”, mille keskele panime, selle mõõt samuti ei klappinud. Arutasime asja, ning Freddy võtab lihtsalt need lapid välja, ning püüab asendada. Osa naisi lubas lappe juurde teha. Nii et suur töö ootab ees, kuna enamus juba tekist koos.

Kuna AASTA ISALE tekk alles algstaadiumis, siis palume lapitegijaid, üritage teemat lugeda, seal on mõõdud kirjas, ning püüdke niipalju kui võimalik, täpselt neist kinni pidada. Samuti materjali osas. Kui on kokku lepitud, et tuleb suuremaltjaolt naturaalsetest lõngadest, siis akrüüli pole mõtet samuti teha.

nii erineva suurusega lappe on ikka kole raske kokku klapitada:

Igatahes tekk tuleb imeilus, lihtsalt vaja oli sellest kirjutada, mõõdus lappidega oli rõõm tegeleda ja jäi hästi korrektne ja kena. Mõõdus lapid enamjaolt olidki.