Reply To: Kuidas valmistada keed?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Kuidas valmistada keed? Reply To: Kuidas valmistada keed?

Member

Soomes elades olin VilliHelmi püsiklient ja küsisin nendelt enne Eestisse tagasi kolimist, et kas saan ka edaspidi helmeid tellida. (Toodete valik ja kvaliteet on ikka väga hea.) Nendelt tellides postikulu sõltub paki suurusest, õigemini kaalust.
Sain siis sellise vastuse: “Toimitamme tuotteita myös ulkomaille ja postikulut ovat luonnollisesti hieman suuremmat kuin kotimaan sisällä. Voit katsoa postikulujen määrää ennen tilauksen lähettämistä valitsemalla ensin tuotteet ostoskoriin ja tämän jälkeen maksutavaksi joko Luottokortti tai Ennakkomaksu, tilisiirto ja toimituskohteeksi Eurooppa. Siirry näiden valintojen jälkeen seuraavalle sivulle ja tuotteiden perässä näkyvät tilauksen postikulut. Voit tässä vaiheessa joko jatkaa tilauksen lähettämistä antamalla yhteystiedot tai palata jatkamaan tai muuttamaan tilaustasi.”

Ja lühidalt ära tõlkides: kui oled valinud ostukorvi valmis, makseviisiks krediitkaardi või arve ja kohaks Eurooppa, siis kliki ennast edasi järgmisele leheküljele ja näed automaatselt tellimuse postikulud. Siis võid veel tühistada või muuta tellimuse või kinnitada selle andes oma andmed.

Ei ole nüüd veel midagi tellinud, enne tulekut muretsesin endale varuks suure hunniku kõike vajalikku ja mitte nii vajalikku :) Ja Helmehaldjast olen ka leidnud kõike toredat ja eks siin ole ikka veidi odavamad hinnad ka. Aga kahjuks valik ei ole päris nii lai. Nii et vahetevahel olen ikka piilunud VilliHelmi kodulehele ka…