Reply To: Netipoed välismaal

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Netipoed välismaal Reply To: Netipoed välismaal

Member

See jõulude eel hindade tõstmine tundub üsna ebameeldivalt loogiline küll. Kuigi ma pole õnneks mind huvitavate vidinate puhul (kristallid, metallhelmed, laste mänguasjad) seda veel täheldanud. Aga küll nad jõuavad. Ja eks seda saab rohkem BuyItNow esemete puhul märgata.

Tulles aga varasema hala juurde tagasi, siis mul on ka ikka hari punane ja nutt kurgus, sest lugesin kokku 11 pakki on tulemata. Kõik vähemalt 30 päeva täis. EP-lt sain poliitiliselt korrektse vastuse, et “Kahjuks ei saa kinnitada, et lihtmaksikirjade liikumine EU välistest riikidest takerdunud on. Lihtsaadetise puhul ei saa kindlaks teha millal nad lähteriigis postitatud on ning millal sihtriiki jõuavad, kuna nende kulgemist jälgida ei ole võimalik.”
Bla-bla-bla. Ma koguks enne pisut statistikat kui ma uuele rünnakule asun. Zahide, ma saan aru, et Sinul siiski miskit liigub ja pakid tulevad? Kadri2406, Sinul on endiselt 17 pakki saamata? Kas kellelgi on veel mõni number saamata pakkidest just praegusest perioodist? Ma loetleks need esialgu anonüümselt üles ja siis küsiks kuidas nad seda siis seletavad kui mingeid takerdusi täheldatud ei ole.