Reply To: pärlite tellimine välismaalt – vol 3 – läbi

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu pärlite tellimine välismaalt – vol 3 – läbi Reply To: pärlite tellimine välismaalt – vol 3 – läbi

#76657
AvatarMari Marike
Member

@mdm beadalot wrote:

Mina jälle imetlen Špringli omanikku Vaclav Špringli, kes on väga vastutulelik 8) Ta otsis teisi transpordivõimalusi ja leidis soodsama. Tuleb välja, et air cargo ja airmail on kaks erinevat asja. Esimene viib Tallinna, sealt edasi postiga – pakk jõuab postkontorisse. Teine aga tuuakse koju kätte. Võimalik, et tegu nüüd uute tingimustega Eesti postis (enam pole pisipakke, vaid maksikirjad). Igatahes on airmail palju soodsam. Nad pakivad helmed kahte kasti (sest tingimustes on kirjas ühe paki kaaluks maksimum 30kg) ja need pannakse teele esmaspäeval. Kahe paki transport kokku on 89 eurot – st ei pea miskit juurde maksma :P .

Aga see on ju jälle vahva asi! Kui esmaspäeval teele pannakse, siis on oht, et kohale jõuab palju varem kui Harjukate kokkusaamine on! :D Mõte: kas siis peaks ehk pärlijagamise eraldi tegema — sest kes see enam jõuab kannatada, kui pärlid juba Eestis!