Reply To: Silverpoint

#75795
miokas
Member

Laps kirjutas päkapikkudele aknalauale kõigi meie pere soovid ja kuna minu sooviks oli pärliseemned, siis issi otsustas ka selle täita (tavaliselt ta ei arva käsitöönänni kinkimisest mitte miskit). Seega käisin uurimas ja korvi panemas ja tuli tahtmine ka natuke tagasisidet anda siia.

Mulle meeldis väga see ostukorvisüsteem st et jooksvalt näidati ostukorvi hinda ja et pärast olid kõik kaubad lingatavad piltidele (et saaks veel pärast yle vaadata täpselt, mida sai kokku krabatud) ja see ka, et oli võimalus kaupa eemaldada ka ühekaupa.

Kurta aga tahaks piltide pärast. Seemnetel just tahaks tulevikus näha veelgi lähemalt võtteid, et kaubast õiget sotti saada. Kuna pildid na pisikesed, siis seda enam võiks anda infot ühtsed kirjeldused st kui on läbipaistva kattega (läbipaistvad, matid, läikega, vikerkaarevärvilised), siis see võiks olla mainitud iga seemne puhul, mis seda tüüpi on. Praegu paraku oli mõne sordi juures vaid kommentaariks värv ja pildi pealt kohe silm üldse ei seletanud, mis tüüpi seemnega tegemist on.

Vat selliseid mõtteid tekitas siis minus tänane shoppamine. Loodan, et nende avaldamisest siin, on tegijatele kasu.

Ps! praegu tunnen, kuidas suurest ootuselevusest on kõht lendavaid liblikaid täis.