Reply To: Silverpoint

Member

Et kõik ausalt üles tunnistada, siis mina olen Silverpointi asutaja. Pood sai rajatud just selleks, et meil siin Eestis oleks ka suurem valik kõikidele pärlisõpradele. Eesmärk muide ongi saavutada see nn stabiilsus, et pidevalt oleks lai kaubavalik ning igaüks, kes lehte külastab, leiaks sealt midagi enda jaoks. Püüame oma kaubavalikut kindlasti laiendada veel ja veel ja veel, sest suure käsitöösõbrana olen minagi kolanud välismaistel netisaitidel ja näinud, mis mujal maailmas saada on. Ja seda kõike tahakski oma klientidele ka ise pakkuda.
Aga poodi ei eksisteeri ilma klientideta ja nendeta ei saa ka kaubavalik suureneda. Seega ootame kõiki meie lehega tutvuma ja ka tellima :D. Ühtlasi tahaks öelda tänusõnad neile, kes juba tellinud on.
Kui kellelgi on mingeid erisoove toodete kohta, mida meie lehel veel ei ole, siis võtke aga julgelt ühendust – katsume leida ka sellele lahenduse.

Tegijast ka: pisike_smile on lapsest peale olnud suur käsitööhuviline, aga blogi mul endal ei ole – sest elurütm on nii kiire, et pidevalt midagi uut ei valmi ja seega ei ole hakanud blogi pidama. Vahel tellimise peale saab siiski ühtteist tehtud ja poolikuid töid leidub kodus alati :D. Erialalt töötan logistikuna ja seega on olemas väga selge ülevaade, kuidas toimub kauba toimetamine tootjalt tarbijani :wink:.

Ilusat päeva kõigile!

pisike_smile