Reply To: Nõeltehnika – tuhandeid aastaid vana tehnika

Member

@merleengelkes wrote:

Kuskandis Eestis viibid-liigud-elad (see on kindlasti siit foorumist läbi käinud, vabandan, kui ei ole piisavalt tähelepanelik olnud), äkki võiks kohtuda, kui järgmine kord Eestis käimas olen?

Ribes on mul käimata, kunagi tahtsin minna. Vanasti sai käidud ohtralt Fotevikenis (sain chieftain-direktor Björniga hästi läbi, kirjutasime ükskord koos europrojektitaotlustki, nüüd küll suhtlemine ära katkenud), ja korra Borres, aga olen selle hobi pooleli jätnud, juba head aastad tagasi, siinsed inimesed kipuvad liiga pealiskaudsed olema neil teemadel, ma ei jõudnud ka kõikide eest raamatuid läbi lugeda ega ühtelugu ümber jutustada. Aga kohtuda võiks, pesitsen Tallinnas. Ma kahtlustan, et meil on ports ühiseid tuttavaidki.
Hinnad on siin ikka samasugused, mõned asjad kõrgemadki (näiteks sepis). Siin pole küll mingeid laatasid, aga tellimustöid olen ikka päris palju teinud.
Aga neid soovitatud raamatuid saa ilmselt tellida kohaliku raamatukogu raamatukogudevahelise laenutuse kaudu, see töötab igal maal ühtemoodi.