Reply To: Isetegija reeglid

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Isetegija reeglid Reply To: Isetegija reeglid

Susa
Member

@ampsak wrote:

@Nyy wrote:

Ampsak aga millise punkti juures see kisa tulla võib?

selle punkti juures, kus reeglid tuleb foorumi ASUTAMISEL valmis teha, mitte hiljem (see kisa on meil juba korra olnud mäletatavasti)

Seda kisa oled lugenud, mis meil siis oli kui Sina reisil olid? Siis jõudis lärm lõpuks selleni, et kus need foorumi reeglid on siis mida järgida tuleb?

Minu meelest on asi nii, et kui meil ei olegi mingeid reegleid, siis hakkavad igasugu kisad olema sellise intervalliga nagu praegu olnud on – ehk siis umbes iga paari kuu tagant.
Lugesid Sa läbi, mis ma sinna kirjutasin? Ma arvan, et need on nii elementaarsed käitumisreeglid, et enamiku jaoks pole neid üldse vajagi – nad järgivad neid nö loomulikust inteligentsist :P

Aga muidugi – kui arvate, et meil ikkagi ei lähe mingeid reegleid vaja, siis jätame need tegemata.
Muide – ühte reeglisse pidin kirjutama ka selle, et teiste eestikeelsete samasisuliste foorumite reklaamimine on siin keelatud. Kui me seda ka kirja ei pane, siis jäämegi ketrusreklaamidega võitlema. 👿