Reply To: Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest Reply To: Firmade reklaamimisest

Susa
Member

Sain siiski LillySmuulilt vastuse:

Mul oli selline idee juba ysna tykk aega, sest Isetegija on ju koht kus hulgim tarku kudujaid/t6lkijaid koos.
T6lkimine sai tegelt t6siselt ettev6etud hoopis selleparast, et mu s6branna (IT-s Bananasilk nime all), hakkab eestisse maaletooma garnstudio l6ngasid,ka l6ngapoodidele )

Ma nyyd siin m6tlesin selle yle jarele , kuna olen juba teinud veebilehe nende mustrite jaoks ja siis nagu kaoks vajaduse selleks,Suur t88 maha visatud.
Samas aga on teemas need k6ik segamini ja lehel oleks korralik ylevaade asjast ,nii et vajadus ikkagi jaab.
Ma kyll ei tea kas k6ik sellega n6us on kui t6lked sinna lehele panen, Loomulikult kirjutan siis juurde ka ,et t6lked on tehtud isetegijate koost88na jne. Ja kindlasti on siis omalkohal ka Isetegija nupuke.

Ma enam ei orienteeru hasti suureks kasvanud foorumis,sa oskad k6ige paremini 8elda, kuhu sellise teema tegema peaks. Kas kudumis mustrite alla,sest sealt otsitakse mustreid k6ige rohkem ,v6i siis koos tegemise alla ,sest tehakse koos?
Kas pealkirjas ei peaks ara mainima ,et t6lgitakse just drops design mustreid ?
Ootan huviga vastust!
Ille

Oma kirjas tegin talle ettepaneku teha isetegijasse Garnstudio mustrite teema. Kus siis ühest küljest oleks tõlgitud mustrid üleval ja teisalt saaksid siinsed foorumlased ka tõlkides oma õla asjale alla panna.
Tema kodulehte mustrite jaoks ei ole muidugi veel näinud. Või ongi see foorum see koduleht..?