Reply To: Firmade reklaamimisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Firmade reklaamimisest Reply To: Firmade reklaamimisest

Susa
Member

Riiul ongi mul poes puudu – käisite seal suvel ju ;) Täna käisime Jõgeval, nüüd on heiet nii et silme eest kirju! Ja pole riiulit kuhu see kõik müüki panna :(

Meil on vist veidi lahti rääkimata jah see lõngapoe asi. Kusjuures ma kasutasin juba rõõmsalt isetegija sallikest neile lõnganäidistele kleebitud logodel!

Viis pakki on sellisega teele läinud – ma tegutsen peaaegu alati enne kui sügavalt ja laialt kõik läbi mõtlen kuidas võib ja tohib. 🙄
Kas teil on plaanis hakata ka kuskilt lõngu tooma? St. teha midagi suure lõngapoe moodi nagu Harriet? Mina ei jõua nii tihti Vilniuse vahet sõita ma kardan, et Türgi-lõnga-Harrietti teha :P
Minu mõte mingil ajal oli, et kui meil siin leidub inimesi, kes tahaksid teha erinevaid käsitöötarvikute poekesi – lõngad, pärlid, ajakirjad vms värk – siis võiks need koondada kõik ühise suure nimetaja alla: isetegija käsitööpood, mille all on siis pisikesed poekesed. No nagu on olemas Viru keskus, kus sees erinevad firmad. Ma muidugi ei tea kas keegi peale minu veel üldse mingit veebipoodi vedada tahab.
Ühesõnaga minu visioon on kogu aeg olnud isetegija lipu all teha oma lõngapoodi – Harriet teeb Harrieti lipu all, Susa teeb isetegija lipu all. Või peaks see pood olema siis isetegija lõngapood, mis on lihtsalt minu hallata ja varustada? Segaseks läks see asi nüüd! Isetegija ei ole teatavasti äriühing, millel saaks poodi olla – et kuidas seda seaduslikult siis hallata?
(Näe Kirju Kummut tegi endast MTÜ ja nüüd on neil veebipood – kuigi ma ei saa aru kuidas MTÜ võib ärilisel eesmärgil tegutseda?)
Tegelt võib jääda mulje küll, et nagu Helmehaldja puhul teeb tema otse meie foorumi ostjaskonnale tuginedes oma poe, millega raha teenida nii tegin mina ka siinsele rahvale toetudes oma lõngapoe. Kui järgi mõelda siis on jah nii. Tuua sisse ja müüa seda mida tahetakse osta.

Rääkige teie ka omalt poolt selgeks mida te mõelnud olete – kuidas see lõngapood mul käima peaks? Kuidas teie seda asja näinud olete?