Reply To: Helmehaldjas

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Helmehaldjas Reply To: Helmehaldjas

Guest

huvitav, kas oleks väga õudne, kui ma järgmine kord pakil järgi käies maha istuks ja seal samas kõik helmed üle kontrolliks? Kui ma kõlbmatud helmed välja nokin, kas ma saan korralikud asemele, sest ma olen ju ikkagi mkasnud? Iga seguga olen ma saanud mingi hulga kilde ja auguta helmeid – praaki.
Tihti ajab päris vihale ja närvi, kui tahad helmest kasutada ja siis tuleb välja, et näe, ei saagi. Just täna avastasin ühe kõvera auguga helme, eelmise eile. Ühes oli auk ühest otsast liiga kitsas, selle ma suutsin ära lõhkuda lõpuks. kaks helmest olid üldse ilma auguta, ja seda kõike ühes 60 g pakis.
Kas india käsitsi tehtud helmeste pakist pool peabki olema pressitud helmed, mis ilmselgelt ei ole käsitöö? Need küll sobisid mulle väga hästi, aga asi on põhimõttes.
No jah, kuna teil on suhteliselt hea valik ja võimalus, et ma saan ise tipa-tapa järgi tulla, siis ma tellin teilt ikkagi edasi. Siiski, ei ole nii raske vähemalt segud üle kontrollida pakkimisel, ühesuguste helmeste puhul minul vähemalt probleeme pole olnud.