Reply To: Helmehaldjas

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Helmehaldjas Reply To: Helmehaldjas

Member

Mina olen Helmehaldjast tellinud nende algus aastatest peale ning olen siiani väga rahul ja tellin ka edaspisi. Probleeme on olnud ainult 2 korral – ükskord pakiti pakki oodatust natukene kauem ja ükskord pandi pakki valed kinnitused, aga kõik need probleemid on saanud ilusti lahenduse.
Helmehaldjas meeldib just sellepärast, et valikus on enamasti kõik asjad olemas, mida vajan ja saan pakile ise järgi minna. Ei pea vajalikke asju erinevatest poodidest tellima ja siis sinna veel lisaks postikulu ja võimalus, et pakk kuhugi ära kaob.
Olen tellinud ka teistest poodidest, aga paraku saab määravaks ikkagi postikulu või pole poes kõiki asju olemas olnud, mida mul korraga vaja oleks.
Ja minu jaoks määravaks saab ka see, et kui neil midagi otsa saab, siis toote pilt kaob automaatselt ka kodulehelt. Paljudest meeldivates helmepoodides on see väga häiriv, et leian meeldiva asja ja olen õnnelik ja siis avastan, et tegelikult hetkel neil polegi seda ja ei saagi tellida..

Ja kingituste üle ma ka ei virise. Üldse paneb imestama, et inimesed julgevad kingituse üle viriseda, mis neile tasuta pakki pannakse… 🙄 Kõik saadud kingitused olen saanud ehetes ära kasutada, seemnehelmeid näiteks traatimisel kahelepoole suuremat helmest, traadiga põimimisel või siis pärliloomades või ükskõik kuidas, võimalusi on ju väga palju. Näiteks ükskord saadeti kingituseks ilusad hõbedased seemnehelmed, polnud neid poes tähelepannudki või ei tundunud nad poes nii ilusad, igatahes järgmine kord tellisin neid kohe suurema paki :) :?