Reply To: Millest teha seelikule alusseelikut?

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmblemise töövahendid ja tarvikud Millest teha seelikule alusseelikut? Reply To: Millest teha seelikule alusseelikut?

Member

Oh, ma tean, et ma siinkohal vägagi snooblikult kõlan, aga… ohh, ma kohe ei saa. Neiud, tehke endale see kingitus ja ostke meeter (laiema seeliku ihkajad siis rohkem) ehtsat siidi, ja tehke endale sellest alusseelik või suisa aluskleit. See on lihtsalt hunnitu tunne, mis annab siid vastu keha, ja parandab rõivaste istuvust ka. Ja kui see on näiteks tumepunane, õlapaeltega ja viimate veel romantilise tikandiga… siis lausa tahaks vahel seda kellelegi näidata ja kui väga tahta, siis juhtubki! 😆
Mingil juhul ei maksa sünteetilist voodrit kasutada – kaks plastmassi hakkavad veel rohkem särtsuma. Ma ise näiteks ei saa kasutada loputusvahendeid muid kui lõhnatuid, aga need ei võta eriti elektrit ära (selles annuses, kus nad veel lõhnatuks jäävad), antistaatikute toime on aga mu meelest väga ajutine. Igal hommikul sussutad seelikusaba täis, lõunaks jälle kärtsub. Väidetavalt pidi olema Tallinnas Baltika tehasepoes viskoosvoodri jääke saada, aga ma ei tea täpselt, kus see asub. Viskoos pole küll päris naturaalne, aga parem ikka kui plastmass.