Reply To: Kui väikesed lapsed õpivad alles rääkima

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Kui väikesed lapsed õpivad alles rääkima Reply To: Kui väikesed lapsed õpivad alles rääkima

#40019
Avatarkatsetus
Member

Mul sai laps veits aega tagasi kaheseks. See koera nali oli meil ka aga üldiselt on meil sõltuvalt krantsi väljanägemisest kas aua, kutsu või koer.
Kunagi saime serla orava. Praegu on see lemmikuks saanud aga kui saime siis oli see tükk aega karu. Ei saanud isegi mõmmi staatust. Oravast rääkmata. :)
Vahepeal kippus vägapalju tagurpidi rääkima. Kiirabi oli abikiir. Vahepeal keeras kogu lause sõnade järjestuse tagurpidi.
Üldiselt räägib üsna selgelt ja pudikeelt ja arusaamatuid sõnu on väga harva tulnud.
Mingi aeg oli tomat tompat. ja banaan on tänaseni baan. Üldiselt jätab sõnalõpud ära. Värvidel juba tuleb aga maasika jogurt on maasi jogurt. jne.
Siis kui midagi väga tahab siis on mitte palun anna vaid emme anda seda ja seda. siis kui vanaema juurde tahab siis ütleb vana juurde tahad. umbes kuu aega tagasi õppis korralikult L tähte ütlema ja see oli päris naljakas. Kui hästi seda rõhutati.
Aga kõige parem nali oli paar nädalat enne kaheseks saamist. Sõi kõõgis lapsehoidjaga ja teises köögi nurgas oli riiuli peal risso oliiviõli pudel. Selle sildi peal on õrnalt joonistatud mees kes ronib redeliga puu otsa. Selja tagant ka veel. Poiss ütles: näe naabrionu pudelis!! 😆
Talvel oli vanaema juures ja pissis püksi. Siis vanaema küsis, et mis vanaema teeb kui sa püksi pissid. Poiss tõstis tõsiselt nimetissõrme üles ja ütles ei tohi – ei tohi. 😆