Reply To: Autorikaitsest

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Autorikaitsest Reply To: Autorikaitsest

Urri
Member

Olen täiesti Meeryga nõus, 100 prossa! Tegelikult arvan, et need leelotused siin teemas võiks nüüdseks juba lõppeda, usutavalt on Kosmosemuti seisukohad kõigile läbi ja lõhki selged. Põhiseisukohtadega, mis siin arutluses on välja toodud – olen kusjuures täiesti nõus. Teiste mudelit ma omaks ei tunnista, aga täpselt nagu Meery, ei kavatse ka mina hakata päevi netis tuhnima, et kunagisi salvestusi taas leida ja linkida, pealegi lingid teadupärast, pole igavesed. Üks-ühele kordan küll väga harva midagi, kehakaal näiteks ei lase juba valmis mudeleid kasutada. Oma suhtumistest aru andma kellegile samuti ei kavatse hakata. Kajastan oma blogis oma töid ja täiskasvanud inimesena suudan ma enda arvates ka ise otsustada ja vastutada. Kui Isetegija adminnide arvates on tarvis juhendit, kuidas blogi sisuliselt pidada, siis ma palun täpsustada, kas viidata tuleb kõigi postituste puhul ja mille puhul täpselt tuleb, mille puhul ei tule. Poolikud põhimõtted ei ole üldse põhimõtted ja hetkel tunnistan ka mina – ma ei tee blogisse postitust. Milleks? Ma teen midagi valmis, tunnen sellest rõõmu, tahan tulemust ka teistele näidata ja siis kuulan siin kellegi arvamusi selle kohta, kas mul ikka oli selleks postituseks või eseme tegemiseks õigus või mitte? Ja mitte mina ei aja siin lihtsat asja keeruliseks – jälgige teemat.