Reply To: Autorikaitsest

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Autorikaitsest Reply To: Autorikaitsest

Sibulaplix
Member

@otu wrote:

Lapsed näitavad lahkesti lasteaias kasvõi tervele rühmale oma meisterdamisoskust.

Paljud lasteaiad ja lasteaiaõpetajad pärsivad korralikult laste loovust. Lastele tuleb tutvustada erinevaid vahendeid ja võimalusi, aga kui pärast kunstitegevust riputatakse üles 22 pilti õunaga, millel kõigil on sabad paremale poole kõverdatud ja vasakul pool on ussike ussiaugust välja vaatamas….. paljud vanemadki lausa kritiseerivad oma lapsi, kui lapse töö on veidigi omapärasem…. sinna see paraku kaobki tihti….

kui mu pesamuna lõpetas sõime, siis oli kurb tema kunstitööde kausta vaadata. Ei kujutanud ette, et 1,8-2,5a suudab perfektselt ära värvida meepoti jätmata ühtki valget laiku, kratsimata paberisse auku. Purgile oli ideaalselt liimitud sildike.Terves kaustas oli 1 töö, mis mu näo naerule venitas ja tuli ahhaa effekt-selles töös oli killuke minu last, kes oli ilmselt õpetaja perfektsele värvitööle surunud oma käejälje :P
Enamus töid olid valmis lõigatud nt seesama meepurk, karu, kass, kuusk, tass. Teise variandina olid kleepetööd, kus õpetaja oli kujundid valmis lõiganud… Põhjenduseks oli, et nii väikestega muud teha ei saagi… mina kahtlen :P😛