Reply To: Autorikaitsest

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Autorikaitsest Reply To: Autorikaitsest

Member

@Susa wrote:

Mis puutub neisse mudelitesse, mis seekordses ajakirjas “Käsitöö” olid, siis ma arvan, et ajakirja toimetaja või keegi toimetusest võiks siiski kursis olla taoliste maailma käsitööajakirjade sisuga nagu “Vogue Knitting” seda on. Samuti ei teeks paha tutvuda Raverlyga (ma ei julge siin mainida, et Isetegijat” võiks ka aegajalt vaadata, sest siit jookseb vast kõige kiiremini läbi see, mis käsitöömaailmas uut sünnib). See peaks nö. palga sisse käima, sest ei saa loota sellele, et kõik kaastööde saatjad ausad inimesed on ja enda nime all võõraid mudeleid ei esita.

@Kosmosemutt wrote:

Me Freddyga arutasime omavahel sama asja, et mitte ainult ideevarguste pärast, vsid ka niisama peaks ajakirja väljaandjad hoidma ennast kursis ka mujal toimuvaga. Ja tõepoolest ka kohalike foorumitega, ega Isetegija nüüd nii nurgatagune koht ka pole, ikka suisa suur :D

Noh … kui ma kirjutasin Käsitöö ajakirja, siis tegin neile ka just sellealast kriitikat üsna kõvasti. ;)

Ka isetegija-ajakirja idee pole midagi uudset = 2-3 aastat tagasi oli see isegi arutluse all … üsna pealiskaudselt. ;)
Ja alustuseks tegin kunagi ettepaneku, et võiks alusada neti-ajakirjana ja siis edasi areneda … kuid tol korral jäi huvi puudusel asi soiku …