Reply To: Foorumi omanik on vahetunud.

Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Foorumi omanik on vahetunud. Reply To: Foorumi omanik on vahetunud.

HOBEVALGE
Member

Aitäh, vanatädi 1! Lugesin Su mõtteid ja mõistsin justkui nii mõndagi. See oleks foorumi eestvedajale puhas tegevust toetav tugi, positiivsus ja rikkus, kui elukaasa oma teadmiste ja hea hoiakuga sedasi kaasa mõtlemas ja abistamas oleks. Ja alguses foorumi puhastamise ja korrastamise mõte meeldis mulle ka. Arvasin, et sedasi asjad käivadki. Seda, mille põhjal Sirje oma valiku tegi, me ilmselt teada ei saa, aga sellist vaikust ja isegi tagasiminekut ka poleks karta osanud. Juba siis, kui möödunud aastal isetegija.net leht paaril korral ajutiselt suleti (sest domeeni eest oli tasumata), mõtlesin ma, et ehk väike liikmemaks või vabatahtlike toetusfond foorumis abistaks omanikku rahaliselt ja tagaks turva- ning kindlustunde liikmetele. Midagi sellist on meil siin vist isegi kunagi olnud. Jah, tegelikult on Isetegijas nii palju ilusat olnud ja see kõik on mulle endiselt väga armas, olen nii palju eest tänulik just siinsele keskkonnale. Aga ehk võiks ühel päeval tõesti uutmoodi edasi minna…