Reply To: Segadus

Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Segadus Reply To: Segadus

Member

@vanatädi 1 wrote:

Ligi kahe nädala jooksul ei ole taastatud midagi. Kas see on ikka Zone’i viga ja mis tegelikult juhtus … Ei tea. Mul meespool ütles, et ta seda keskkonda küll ei tunne, aga üldiselt praeguseks nii kaua aega juba mööda läinud, et taastamine praktiliselt võimatu, kui Zone’il koopiat polnud. Praeguseks on palju (sadakond) uusi kasutajaid ja igasugu ülekirjutisi.

Blogide uue teenusepakkuja juurde viimine on puhas käsitöö. Kui tehniliselt valdkonda tunneks, saaks oskaja vast nädalavahetusega hakkama.

Nii palju kui mina tean, siis Zone väitis, et kahe nädala andmed peaks saama taastada, aga sellegipoolest ei olnud neil enam 19. septembri andmeid, mis jäi veel selle 2 ndl sisse sel hetkel. Nii et täielikku taastamist ei ole ilmselt loota ja sügavalt kahtlen, kas keegi viitsib või näeb mõtet siin Merkari kirjeldatud viisil hakata foorumit taastama. Võtame siis kui Force majoret ja mis läinud, see läinud. Mul muidugi puudub viimane info omanikelt, et mis nende mõtted ja teod praegu on.

Kahju on sellest, osadel kasutajatel, kes on justkui kustunud, on blogid alles, aga mina ei oska kuidagi aidata uue samanimelise kasutajaga seda siduda. Kui see uus kasutaja blogi tegema hakkab, siis annab sama aadressi, mis vanal blogil, aga pole julgetud veel nõustumist vajutada, kuna ei tea ju, kas see äkki kustutab vanad postitused ära ja alustab nullist. Kui keegi julgem, kel on koopia mujala olemas, katsetaks ja teada annaks tulemustest, siis saaks teisi ka nõustada.