Reply To: TK 10 aastat Isetegijat -aegumatu muljetamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Teeme koos TK 10 aastat Isetegijat -aegumatu muljetamine Reply To: TK 10 aastat Isetegijat -aegumatu muljetamine

HOBEVALGE
Member

Päris alustuseks tahan öelda, et see on ilus üleskutse ja teema, kus meenutada seda, kuidas kellelgi kõik siin algas ja millised mõtted on praegu.

Minul oli see nõnda:
Umbes üheksa aastat tagasi arutlesin sõbrannaga, et tahaks nii seda (see oli midagi konkreetset, aga mis täpselt, ei meenu) teha, kuid vaja oleks väikest vihjet. “Vaata Isetegijasse”, kõlas sõbrantsi kindel soovitus. See mu siia tõi. Oi kui palju põnevat, huvitavat ja ilusat ma siit leidsin! Minust sai selle internetilehekülje sagedane külaline ja muidugi valmis käsitöös midagi sarnast siinnähtule.
Mõnda aega hiljem küsis teine sõbranna: “Vaat` see isetegija.net, ka sa oled seal foorumis liige või on sul blogi?” “ Oi ei ole, ei ole,” vastasin mina. Blogi – see kõlab suurelt, kaugel ning kõrgel olevalt, mõtlesin endamisi.
Aga siis hakkas miski minus justkui tiksuma. Olin siit ju palju saanud, ehk võiks tõepoolest endagi töid ja tegemisi ikkagi näidata, justkui vastuseks, et olen siin käinud ja teie tegemisi näinud ning neist innustunud.
Aeg läks, mõte kinnistus ja ma tulin. Ja siin ma olen, juba pea kaheksa aastat ning mulle meeldib. :)
Blogist on saanud minu käsitöiste tegemiste ajaraamat, isetegijatest kaasteelised, kellest mõnedega soojad kohtumised päriselus, teistega südamlikud arvamustevahetused kommentaariumides.
Mõtlen, et olen tänu siin nähtule ja tehtule paljuski rikkam (emotsioonid, mõtted ja teod, kogemused ja oskused).

Aitäh foorumi ellukutsujatele ja elushoidjatele! Midagi nii erilist ja aastatepikkust, nagu siinne käsitöökeskkond, peab kindlasti edasi kestma ja liikuma. Just sellises rütmis, nagu aeg ja tegijad vormivad, aga ikka edasi!

Päikest ja pärituult internetiavarustes, Isetegija!
sunny