Reply To: 20.TKV Jõuluromantika (Lõppenud )

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 20.TKV Jõuluromantika (Lõppenud ) Reply To: 20.TKV Jõuluromantika (Lõppenud )

Guest

Mul käis täna tõeline üllatuspäkapikk!

Eile sain sõnumi, et mulle on pakk Jüri Konsumi pakiautomaadis. Ootasin sinna saadetist sõbrannalt, sest olin tema töökoha rahvaga kahasse tellinud T-särgid meie tantsurühmale. Seega võtsin teadet täiesti emotsioonivabalt ja palusin tütrel töölt tulles möödaminnes pakk kaasa võtta, et endal poleks vaja ekstra 25km edasi-tagasi sõita ja ütlesin, et võib vabalt järgmisel päeval ära tuua kui tulevad meilt õhtul puid viima.

Õhtul pakki kätte saades sain kohe aru millega tegemist ja siis olin juba kannatamatu, et saaks külalistega asjad aetud ja ometi ükskord paki sisse piiluda.

Armas ja annyliisilikult maherohelistes toonides pakksisaldas just seda mis muudab jõuluaja mõnusaks: kaunis lillekujulises säravas anumas nelja tahiga hästi lõhnavat küünalt, kaunistatud tikutoosi, helmestega tikitud vilditud jõulukuule, kaardikest ning šokolaadist jõuluvana. 43w22

Tänan Sind Annyliis! Pime, porine ja tormine õhtu muutus hoobilt soojaks ja säravaks – just nagu jõuluajale kohane! kuusepuu

Minu esimene TKV projekt on edukalt lõpule jõudnud.
No ma päris kartsin seda välismaale saatmist, et kas ja millal pakk kohale jõuab ja kas jõuab tervelt. Viimati satub United Kingdomi´i asemel Uruguaisse nagu meile Belgiast saadetud pakk käis ära Equadoris enne kui üsna rääbakil kujul lõpuks Eestisse jõudis. Seega ei saanud paki sisu ega pakkimise osas midagi hea õnne ega saatuse hooleks jätta. Iga tühimik tuli millegagi täita. No ja ega minu tegemiste hulgas polegi midagi õhulist ega õrna ega kergekaalulist ja õnneks paber kannatab kõike. santagift
Nüüd on eksam läbitud ja hing rahul. :)

Kallis AlleRaa – olen väga õnnelik kui sain Sulle sinna kauge maa taha saata veidike koduseid lõhnu ning seda, mis natuke meenutaks lapsepõlve Urvaste kandis. loveshower

Kallid kaasteelised – eseme suurus ja kaal pole alati võrdelised töömahuga. Seda meie, Isetegijad, ju ometi teame! smile_jng smile_c0ti icon_g020 smile_pu8 smile_pintor bbin mh7mh