Reply To: Kalender 2014 otsib vedajat!

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Kalender 2014 otsib vedajat! Reply To: Kalender 2014 otsib vedajat!

Member

No mina mõistan vägagi, kuhu see entusiasm kadunud võib olla. Sest minul on ta ka kadunud. Seni, kui ma olin kodus töötav inimene, sedagi suhteliselt vähese koormusega, oli mul aega nii foorumis asjatada kui käsitööd teha, kui sellest kõigest innustuda. Foorumi algusaegadel oli siin päris palju naisi, kes olid parasjagu lastega kodused ja aega rohkem. Mul ei olnud ka tutvuskonnas käsitöötegijaid, kellega sel teemal suhelda, kes oleks osanud mu töid sisuliselt hinnata, kellega mustreid jagada, uusi tehnikaid arutada jne. Seda kõike pakkus foorum.
Kui ma suurema koormusega tööl käima hakkasin ja ka õppima läksin, siis mul lihtsalt tekkis ellu nii palju muud, millest innustuda, et käsitöö valjus tagaplaanile. Lisaks tekkis tänu foorumile oma suhtlusseltskond, kellega sai ka väljaspool internetti sel teemal arutada ja töödega eputada, nii kadus tasapisi ka see innukus kõike tehtut blogis ja foorumis jagada. Postitamine on lisa ajakulu, oma tagasiside saan ma nüüd niisama lobisedes tuttavatelt ka kätte. Või naudin ise. Vähetähtis pole ka see, et see algusaegade punt, kes kõik justkui omaks said, on samamoodi vaikusesse vajunud, uutega pole sellist sidet tekkinud, kuigi ka nemad on toredad tegijad ja ajapikku samuti vanadeks olijateks saanud.
Ja nüüd on nii, et ma vahel unustan ja vahel teadlikult ei tule foorumisse mitu päeva järjest ega tunne isegi mingit igatsust. Varem ju nii ei olnud. Lihtsalt kõike muud on elus nii palju, et käsitöö ja foorum ei ole enam igapäevane vajadus. Ma ei näe seepärast selles mingit traagikat ka, sest ma mõistan. Lihtsalt kahju on, et seda tunnet enam pole, mis varem asjaga kaasas käis.

Kas meie seas on äkki keegi, kes sooviks isetegija facebooki adminniks hakata ja seal suure innuga uut käsitöökeskkonda looma hakata? See peaks olema inimene, kes mõistab nii Facebooki fenomeni (mina ei ole sellest veel aru saanud, seega minul ei ole ettekujutust, kuidas üks käsitöögrupp seal sama põnevalt toimida saaks, kui siin foorum varasemalt) kui tehnilist poolt.