Reply To: Isetegija aastal 2013 – ideed ja mõtted

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Isetegija aastal 2013 – ideed ja mõtted Reply To: Isetegija aastal 2013 – ideed ja mõtted

#332950
Susa
Member

Jah, on küll seal tubli olnud! Jääb küsimus, et kas käsitööfoorumi aasta isetegija auhinna saab välja anda sellele, kes toitumis- ja terviseteemas tubli on olnud :)

Kes on meid sinuga kõige rohkem aidanud selle foorumi vedamisel? Tunned, et vat – ilma temata oleks palju raskem olnud!
Meil paar aktiivset ongi – Heily Teeme Koos teemas ja Sant terviseteemas.

Sant on tegelt aastaid seda toiduvärki vedanud… Isetegija peakoka tiitli peaks talle andma :) Meie oma Gordon Ramsay – köök kogu aeg kontrolli all!

Oh, Muhv – maeitea!!! Vaatan siin seda värki ja kuigi ma ju tegelt puhkan, siis mõtted jooksevad ikka oma rada. Mis me tegema peame, et siinsest asjast jälle asja saaks!? No ei saa ju töölt ära tulla ja 100% siinsele tegevusele pühanduda. Aga töö kõrvalt siin pidevalt hoogu lükata on ka üle mõistuse! Eriti veel kui tunned, et ülejäänud on kui pärisorjad kannul – käsid, siis teed, muidu põrnitsevad niisama. Meil oleks vaja mingit koduste emmede kampa, kelle ainus väljund kodu kõrvalt olekski siinne tegevus :)

Minugi poolest – las olla Sant Aasta Isetegija! Ta on tubli inimene ja heatahtlik paistab ka olema. Draamaqueen küll jah :D

Kle – mis sest kalendrist saab? Ma vaatan, et pole vist seegi selge, mis sinna sel aastal tuleb… Üks pilt või mitu pilti jne. Tuleks blogides tuhnima hakata ja otsima? Sa vist pooldasid ühe pildi varianti?
Vaatasin juhuslikult aastaprojekti pildialbumit ja leidsin näiteks sellised tööd:
Mea
Timbu1

Praegu tekkinud IDEE – otsime mõlemad välja 10 oma lemmikblogi (mõned kindlasti kattuvad, nii et teeme pärast valitutest valiku) ja anname igale blogiomanikule käsu otsida üles oma selle aasta (oktoober 2012 – praeguseni) lemmikud 4 tööd. Ja need panemegi kalendrisse. Jagame nad kuude peale ära ja laseme neil igaühel siis kirjutada humoorika tekstikese (3 lauset vms), miks kalendrit vaatav inimene peaks just sel kuul mingit käsitööd tegema ja millist :P
Näiteks Muhv saab juulikuu ja kirjutab sinna oma piltide juurde, et kui käsitööline juulikuus ei hakka juba jõulukinke nikerdama, siis peab jõuluvana 23. detsembril täistuubitud kaubamajja stressišopingule minema :)

Peaks tellimisteema ka vlamis tegema – pidime ju nii tegema, et laseme trükkida niimitu kui tellitakse.
Ratiga ka vaja rääkida, kas sel aastal toimub kõik samuti kui ennem.