Reply To: Ranitsa valimine

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Ranitsa valimine Reply To: Ranitsa valimine

Sokike
Member

Aga kas peale kotipoodide ning spordi- ja kontoritarvete poodide on veel mõni koht, mille peale ma ise jälle ei tule, kus võiks ranitsaid leiduda?

Ei saa salata, et kandilise koti eeliseks on, et see tundub ka tühjalt püsti seisvat. Oma lapse kohmakust arvestades usun, et tal oleks ka märksa lihtsam panna oma asju konkreetse kujuga kotti, selle asemel, et toppida neid kössis “lehmamakku”. Aga hinnad… 🙄
Kosmosemuti viidatud artiklist jäi meelde, et impregneer on külmakindlam materjal kui nt kunstnahk. Ilmselt kipuvad ruttu pragunema ka igasugu plastikmaterjalist kandid jm. (Minu enda kõige vastupidavam kott on panamakangast ja riidekantidega, aastate jooksul on ainult värv kulunud.)

Sirtsuk, ma kindlasti vaatan ka Kuressaare poed üle kui sinna satun. Aga kui Tartusse enne juhtun, vaatan ikka sealt enne. :)

Oeh, ja kui ma täna vaatasin, kuidas mu koolieelik vedas trepist üles kotti, kus oli vaid paar saapaid, tuli tunne, et tal jääb kooli minemata, sest ta ei jõua mitte ühegi kotiga sinna alevi teise otsa kohale. Peame vist hakkama mingit tõsist kotivedamise trenni tegema enne kooli…