Reply To: PK 44: Ja juttu jätkub kauemaks… (12.-18.11)

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk PK 44: Ja juttu jätkub kauemaks… (12.-18.11) Reply To: PK 44: Ja juttu jätkub kauemaks… (12.-18.11)

#331547
miramis
Member

Suur aitäh kõigile toredate piltide eest!
Huvitav, et kõik laekunud pildid olid kahekõnedest. Paistab, et siinne rahvas eelistab suurele seltskonnale neljasilmakõnelusi!?!

Tõstaksin esile järgmisi pilte:
* Reumatigu: see karvasem tegelane tundub väga suhtlemisaldis. Ja no kes siis ei oleks, kui vestluskaaslane esimese asjana kohe su ilusaid silmi kiitma hakkab!
* Roseliina “Õed omavahel”: väiksem justkui “intervjueeriks” suuremat, vanem õde teab ju oma elukogemusest nii mõndagi põnevat ja vajalikku jagada!
* Mannikese teine pilt on nii vahva konspiratiivne! “Huvitav, mis nad meist sel aastal meisterdavad?” – ei saa kohe arugi, kas kastanimunad küsivad seda rõõmsa õhinaga või pigem peavad salaplaani, kuidas võimalikult kiiresti meisterdajate naaskli eest ära veereda!
* Agikese “Salajutt” on väga teemakohane! Metskits on seda nägu, nagu ootaks ta kannatamatult, millal saaks ka ise tüdrukule salajuttu kõrva sosistada. Nii et juttu jätkub kindlasti kauemaks!

Aga võitjaks kuulutan Mammi esimese pildi.
Milline emotsioon! Juba esmapilgul on aru saada, et sealt tuleb nüüd kohe kindlasti üks pikk sõbralik jutuajamine, mis sest, et mõlemal suus vaid pudikeel!