Reply To: 06.05.12. kell 11:00 teevad Tartukad pastlaid

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa 06.05.12. kell 11:00 teevad Tartukad pastlaid Reply To: 06.05.12. kell 11:00 teevad Tartukad pastlaid

#325327
tintsik
Member

Me oleme mahutanud laudade taha ka palju rohkem osalejaid kui praegu kirjas. Kui juhendajad ei jõua juhendada korraga suuremat seltskonda kui 15, siis see väga hästi ei sobi meie tegemistega. Me ei piira tavaliselt osalejate arvu nii palju. Ka siis, kui on olnud väga palju huvilisi ja oleme planeerinud nö 2 vahetust, on grupp olnud umbes 20 inimest ja lauaruumi jätkunud.
Kõige olulisem on meie jaoks see, et kord kuus kõik Tartumaa isetegijad, kes tahavad, saavad kokku. Ja pole vahet, kas tausta kuduma või põhiteemat tegema. Tasulisi kursuseid, kus tingimused osalejate aruvule on piiratud, on linnas piisavalt palju, nii et kõik, kes tahavad, saavad neis osaleda.
Kokkuvõtvalt: meile on oluline kord kuus kokku saada, midagi uut ja põnevat õppida, mõnusalt juttu puhuda ja ennast hästi tunda. Mitte ei tahaks, et kellelgi tekiks küsimus – kas tohib kohale tulla või mitte, sest registreerunuid on juba liiga palju.