Reply To: 23. TK Jõulupärg – lõppenud

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 23. TK Jõulupärg – lõppenud Reply To: 23. TK Jõulupärg – lõppenud

Sunray
Member

@urvake wrote:

Mida rohkem ma seda teemat loen seda segasemaks läheb. Kas järgmiseks määratakse ära ka materjalid, mida tohib mitte söödava pärja puhul kasutada? Muide kaneeli torukesi saab maitseainete hulgast ja käsitööpoest. Kas selline tegemine ei lähegi arvesse kui ostan valmis asja, harutan algosadeks ning tuunin oma suva järgi kokku?
Eelnevate aastate kogemusele tuginedes peaks pärja alus olema tugev, et jõuaks kogu lasti kanda ja enne õiget aega ekspluateerides ära ei laguneks.
Esimeses postituses peaks algusest peale olema määratud projekti tööle esitatavad tingimused.
Soovin siiski osaleda, kui materjalideks sobivad männikäbid, õlelilled(enda kasvatatud) jms., esialgu okaspuud ei ole plaanis kasutada.

Püüan vastata.
Ma tõesti ei osanud ette näha, et üks lihtne asi suudetakse nii keeruliseks teha. Ei tahtnudki mingisuguseid piiranguid ette anda. Või sooviksid Isetegijad valmistada jõulupärga kindla õpetuse järgi ja küpsetada üht etteantud retsepti kasutades????? Kui nii, siis see küll minu mõte ei olnud….
Toonitan veel kord – tehnikad jõulupärja tegemiseks on vabad, ehk eraldi välja tooduna –
Kudumisega seotud jõulupärjad
heegeldamisega seotud jõulupärjad
lapitehnikas jõulupärjad
meisterdatud jõulupärjad
söögiks sobivad jõulupärjad
pärjad koos õpetustega

Peale selle võib veel maalida, puidust nikerdada, voltida jne.
*Kui on “kudumisega seotud jõulupärgade” seas mõni heegeldatud, või vastupidi, siis ärge palun hakake eraldi üle küsima, see on lihtsalt google otsing, mis annabki sellise tulemuse.
Lõpetuseks – ärge olge kindlates raamides kinni, LASKE VABAKS, kaunistage omi kodusid ja tundke sellest rõõmu.

!Lisan lingid ka esimesse postitusse!