Reply To: Õpetuste jagamisest! Mida teie arvate?

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Õpetuste jagamisest! Mida teie arvate? Reply To: Õpetuste jagamisest! Mida teie arvate?

Rouz
Member

Mina olen jällegi see, kes ise mitte midagi välja ei mõtle eriti. Leides teie blogidest neid imeilusaid käsitöid, loodan salamahti, et ka õpetused või skeemid oleks kirjas. Kui pole õpetussõnu, ootan veidi, keegi ikka kunagi küsib. Ja kui on lahke jagaja, siis suured-suured tänud talle selle eest. Kas ma iial oleks nii palju nii erinevaid asju valmis saanud, kui poleks meie õpituba, arutelusid foorumis ja harivaid blogisid?
Ei kujutagi ette, kui töömahukas on õpetuste kirjapanemine, pildistamine igal etpil, skeemi joonistamine.

Olge te tuhandest tänatud, kes te selle töö olete ette võtnud ja oma oskusi jagate!!!

Iialgi ei saa aga nõuda, et hei sina seal, pane mulle õpetus teele. Veel panevad ahastama need, kes teevad teema: hei, pakkuge mulle neid ja neid mustreid, kohe ja kähku, asjaga on kiire. Ometi on meil olemas “otsing”, mida kasutades saab vastuse peaaegu igale küsimusele.