Reply To: TK: Hubane kodu 2011

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud TK: Hubane kodu 2011 Reply To: TK: Hubane kodu 2011

LaanteLaps
Member

Muhv, ma praegu tunnen, et sa ajad foorumis asja lausa isiklikuks.

Susa ajal ei toimunud sellist jama. Mulle laekus info, et sina olla privas õhutanud foorumis kirjutama ja arvustama mode käitumist.

Saan aru, et kõigil ja kõigel on põhjused. Lõpetasin juunis ülikooli ja tõepoolest ei jõudnud. Mis teha. Lisaks muud asjad. See ei ole vabandus.

Põhimõtteliselt ei oleks adminn ( räägin minevikust ) iial õhutanud foorumis rahvast kaeblema ja edasi vinguma, Kas ma ütlesin seal midagi halvasti? Mis kuradi pindu oma silmas ei näe? Mis ma pean hakkama halama ja jämmima seal või? Et õhutada harjukate kombel perekooli moodi vaenu ja vingu? Üritan kogu hingest tõrjuda käginat seal teemas ja sa annad kisakoorile prii tee?????

Ütle, on sul kodus igav? Kas tõesti pole teha midagi, et kaagutad nagu mingi kibestunud vananaine? Võta kätte ja juhi tänasest ise seda teemat.

Ma ei saa aru, nagu kuradi lasteaed, kus peab olema mingi inin püsti – ja õhutada seda veel adminni poole pealt…

Ma olen väga vihane, väga – väga. Ja ma ei lähe seda tavategelaste juurde sosistama vaid räägin nii nagu tunnen. Kui see töö ei rahulda sind, arutage adminnipaneelis omavahel ja ma astun siit ridadest välja. Sellist käitumist poleks ma oodanud. Ja olen 101% veendunud, et Susa ja Kikuka ajal poleks seda ka juhtunud.

Punkt.