Reply To: ISETEGIJA SÜNNIPÄEVAPIDU – 5 aastat!

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast ISETEGIJA SÜNNIPÄEVAPIDU – 5 aastat! Reply To: ISETEGIJA SÜNNIPÄEVAPIDU – 5 aastat!

pisihaldjas
Member

Kuna tegemist on kindlate reeglitega rahvusvahelise projektiga, siis ei ole mul õigust kolmandale isikule nende reegleid ja kaaskirja teksti jagada, küll aga on kõigil soovijatel võimalik ise eelnevalt juba liituda ja peolt koju minnes kohe oma uut-kodu-otsiv-tegelane kuskile poetada. Või tulla kohale, meisterdada, mõtelda, arutleda ja minna koju ning liituda ja asi lõpule viia. Või tehagi kõike koduselt ja lihtsalt rõõmuks ilma suurema sehkendamiseta – valmistada vahva mänguasi ja see laia ilma saata ilma rahvusvahelise kajastuseta. Pisikese omakeelse kaaskirja osas saan vajadusel aidata :)

Vahvaid tegelasi saab meisterdada ka sõrmkindapaarist, sokkidest ja millest kõigest veel, laske fantaasia lendu. Mänguasi võib olla ju valmis ka enne pidu. Või neid võib olla mitu ja mõne neist võib teha nt sünnipäeval. Kardetavalt ei jää peol kuigi palju aega, et kõike kohapeal valmsi jõuda, seega on võimalik ka lihtsalt alustada ja kodu asi lõpule viia. Ühispilt kõigist neist uut elu otsima minevatest tegelastest oleks muidugi omaette vahva. Omalt poolt võtan kaasa pisikese lõike, millele tuginedes on valminud minu Mõmm. Sama lõike põhjal saab luua ka jänese, nuku või tegelikult ka palju teisi tegelasi. Ei mingit raketiteadust.

Kel on plaan joonelt peo lõppedes minna oma tegelast loovutama, võtku kaasa ka kilekott (läbipaistev ja tugevam), leht värvilist paberit ei tee ka paha. Käärid ja mõni kabedama joonega kirjutusvahend (pastakas ei pruugi kaugele paista). Ja jupike nööri, et kilekott lendu ei tõuseks. Kamba peale ühest klammerdajast ja augurauast vast piisaks.

Kel küsimusi-täpsustusi, andke teada. Ma alles ärkan tänaseks ja teema vajab harjumist ja omaksvõtmist ;)