Reply To: Ühistellimus: Frogwill (kuni 29.08.2010)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Ühistellimus: Frogwill (kuni 29.08.2010) Reply To: Ühistellimus: Frogwill (kuni 29.08.2010)

Member

@tsheburashka wrote:

@undukas wrote:

@Minni wrote:

NB! Sellel korral ka väiksed kitsendused tellimises:
Kitsendused oleks aga metallvidinate osas, kes soovib, võtab terve koguse, kõrvarõnga konkse jms lugema ei hakka (muidu saaks kõik omad pakid kätte alles jõuluks ). Mõningaid erandeid teen suuremate vidinatega, nagu näiteks: võtmerõngad, ketid… no ühesõnaga need, mida on ühes koguses kuni 100 ja ei ole väga pudid lugeda. Sama kehtib ka teiste pisividinate kohta, mida on miinimumkoguses üle 100tk (näiteks svarovski bicone 4mm). Kui kellegil on kahtlus, kas ikka neid asju jagada, küsigu kõiksepealt privaga järgi.

Ma juba mitu postitust järjest loen ja imestan. Kas Minniga on kokkulepped olemas või ootame oma pakke jõuludeks? Lihtsalt huvi tekkis…

Mina saan aru, et need “pudinate” tellijad jagavad siis asjad ikka hiljem omavahel ära. Vaevalt, et nüüd seekord ainult niidi otsas helmeid tellitakse, ikka võetakse ju metalli, kapsleid, kinniseid, kõrvarõngakonkse jmt ka…

Võib-olla siis need, kes “pudinate” tellimiseks kambalisi otsivad, paneksid edaspidi kirja, et jagatakse selles või teises linnas käest kätte?

No mina võin enda miinuseks öelda, et tõesti ei lugenud korralikult läbi. Aga samas oleksin nõus meeleldi omad asjad edasi saatma, kui oleks kellelgi soovi olnud. Aga no kui nii on reeglid seekord paika pandud las nad siis olla. Ega see vast viimane kord ole tellida.