Reply To: SUURPROJEKT: Lapitekk Aasta Isale 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu SUURPROJEKT: Lapitekk Aasta Isale 2010 Reply To: SUURPROJEKT: Lapitekk Aasta Isale 2010

rekukas
Member

Mina täitsa mõistan sind Mareli. Ja ma arvan, et enamus aplausist ongi mõeldud projekti vedajatele, kes suudavad “kakast” saia teha. Sest see “sai” ehk lõpptulemus tuleb kõigele vaatamata alati ülikena välja!

Mul on siin kodus arvuti taga kerge öelda, et ärgem jäta seda traditsiooni siinkohal katki. Aga teie, Mari Marike ja Freddy teetegi minu arvates selle Isetegija.net-i nende uhkete tekkide vedamistega sellest erilise koha! sunny

Kas ei annaks asja lihtsustamiseks teha neile lapiheegeldajatele ühe aastase karistuse, et ei saa järgmine aasta projektis osaleda. Mina isiklikult olen valmis sedalaadi karistust kandma küll. Siis ehk ei pandaks ennast ka nii kergekäeliselt kirja.
Muidugi on siis oht, et tegijaid saab kokku liiga vähe. Aga nagu meil siin tublid heegeldajad on, siis tehakse ühe tegija poolt ka rohkem lappe valmis, kui kaks. Ka selleks olen valmis, et neid korraga rohkem heegeldada kui kaks. :)

Ärge nüüd väga hukka mõistke minu arvamust ja ettepanekut. 9chin