Reply To: SUURPROJEKT: Lapitekk Aasta Isale 2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu SUURPROJEKT: Lapitekk Aasta Isale 2010 Reply To: SUURPROJEKT: Lapitekk Aasta Isale 2010

#279598
AvatarMuhv
Member

Teate, armsad isetegijad.
Minul on tegelikult juba aastaid valus jälgida, kuidas Mari Marike ja Freddy kaks korda aastas vastu päid ja jalgu saavad selle eest, et nad püüavad üht suuremat foorumit reklaamivat käsitööteost korralikult teha.
Minul on olnud võimalus päris mitme teki puhul näha neid lappe oma ihu silmaga, mis kohale on tulnud, enne, kui need kaks inimest on neid aurutanud, harutanud ja ümber heegeldanud. See ON kohutav, milliseid lappe ikka saadetakse. Ausalt, nagu oleks inimesed kinnisilmi heegeldanud ja posti pannud. Korda ka pole lauale laiali laotanud, sest muidu oleks mõni näinud, et vähe sellest, et lapid ei ole mõõdus… need ei ole ju ruudud! Mõnel pole isegi mitte ristkülik, vaid trapets, ovaal või lausa propeller, lokivad, kisuvad kausiks 😯
Ja minule ei mahu pähe kasvõi see, et kui inimene saadab kaks erisuuruses ja -kujulist lappi, kas tal siis tõesti ei teki endal kahtlust, et vähemalt üks neist peab olema mööda heegeldatud, sest kaks 20x20cm ruutu PEAVAD olema täpselt ühesuurused. Ja need EI OLE ümbrikus oma suurust ja kuju muutnud (sellisestsaab enamasti vähemalt uuesti viimistledes asja), sest seal on selgelt näha, KUS on valesti heegeldatud, et selline kuju üldse saab tekkida.
Pildialbumiski on näha, kaks lappi kõrvuti, üks teisest sentimeeter suurem, kõverate servadega jne.
Ja mis on kõige kurvem kogu asja juures, selliseid lappe saadavad mitte ainult algajad, vaid isetegijad, kes oma blogis näitavad kõrget taset. St et on võimelised korraliku tööd tegema, aga ilmselt ei ole see projekt nende jaoks siis nii olulise tähtsusega, et pingutada.

Ja kes veel ikka ei usu, et sellistest lappidest ei saa tekki kokku heegeldada, siis neile üks ülesanne. Siin on pilt, millel on erinevaid kujundeid. Printige välja, lõigake kujundid täpselt mööda joont välja, lõigake neid kohe 80 tükki ja kleepike ristkülikuks kokku nii, et kõik “õmblused” oleksid servast servani sirged! Esimene, kes sellega hakkama saab ja pildi siia üles paneb, saab minult auhinna!

Jätame selle traditsiooni siis kus see ja teine, kui neid lappe nii raske sirgete servadega ja kindlas mõõdus heegeldada on, sest sellel ei ole ka mõtet, et tekki heegeldavad lappe ainult näiteks 10 inimest.
Tänan tähelepanu eest!