Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010 Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010

Rees
Member

Tini, minu enamus salle on müügis ületuhandekrooniste hindadega, sest ma pean lugu enda ajast ja haapsalu sallist kui nähtusest. See ei ole tarbekaup. See on luksus ja luksust ei müüda odava hinnaga.

Kiiret lisasissetulekut soovitan noorel emal saada hoopis ehteid või organzalilli või midagi muud pisikest tehes. Ja sallile panna aus ning õiglane hind. Las ta siis seisab mõnda aega, tegelikult otsida tuleks asjakohane müügikoht/portaal. Mina teengi nii, et “kiire raha” tuleb kursuste korraldamiset ja pisividinate müügist, väärikas sissetulek sallide müügist väärikatele klientidele. Sõna väärikas on siin rahalises mõõtmes.

See sall sai müüdud natuke enam kui 1700.- eest. Ja muidugi mitte Eestisse. Seni minu kõige suurema hinnaga sall, aga tean kaasfoorumlasi, kes müüvad veel enama summa eest ja tähelepanu-tähelepanu!- saavad kaubast lahti!

Alati proovin rääkida Haapsalu müügipunktides, et ärge kartke, pange hinnanumbrit juurde, sest asi on seda väärt. Millegipärast nad kahtlevad ja meistrid lepivad sellise piskuga, et valus hakkab…

Lõputu teema ja kohutavalt kurb… Vahel kommiraha eest müüdavaid salle vaadates tekib pisike viha ja mõte, et krt, ostaks või ise ära ja müüks siis “normaalse” hinnaga edasi. Inimesed, kui te juba müüte, siis võiks seda pakutavat raha ikka tahta ka ja mitte karta küsida.