Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010 Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010

Guest

Mina mõtlen praegu, et kas oleks sobilik tekitada kuskile teemasse alateema pealkirjaga: Käsitöö/meisterdamised lastele. Mõtlen nagu, et sinna teemasse võiks kokku koguda igatsugu käsitöö ja meisterdamise asju, mida oleks lihtne nii umbes 7-17 aastastel lastel, juhendaja õpetamisel ise teha. (Loomulikult ei suuda 7. aastane laps meisterdada samu asju, mis 17. aastane, kuid sinna teemasse võikski siis kokku koguda igatsugu õpetusi nii noorematele, kui ka vanematele lastele.)
Kui selline teema juba on olemas, siis olge nii armsad ja linkige mulle ka, kus see on. Ju ta siis jäi mul ikkagi kahe silma vahele.
Samuti ootaksin teie arvamusi, et kas sellisel mõttel oleks ilmet ja kas oleksite nõus sinna ka erinevaid õpetusi ja asju lisama, kui midagi kohtate oma pikkadel käsitöörännakutel internetis? 😆

Kui teema käiku läheks ja asi toimima hakkaks, siis võiksin Teie kaasabil kunagi ühe suure asjaga hakkama saada. Seda kindlasti mitte majandusliku kasu teenimise eesmärgil!!! Kuid see, mis see suur asi oleks, jätaksin praegu saladuseks 8)
Jään siis pikisilmi teie arvamusi ootama.